کد خبر : 9111 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​همزمان با پیدا شدن جسد مرد میانسال در خانه‌اش و در حالی که احتمال می‌رفت بر اثر گاز گرفتگی جان باخته باشد مدارک و شواهد به دست آمده از محل حادثه احتمال وقوع قتل را قوت بخشید.

ساعت ۶ عصر ۱۵ شهریور، اهالی خیابانی در نبرد به‌دنبال بوی شدید گاز که از طبقه چهارم ساختمان به مشام می‌رسید با آتش‌نشانی و پلیس تماس گرفتند.

با اعلام این خبر امدادگران و مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد راهی محل شدند. در تحقیقات اولیه مشخص شد مرد ۶۷ ساله‌ای به‌ نام جلال ساکن طبقه چهارم است و برادرش نیز در یکی دیگر از طبقات همان ساختمان سکونت دارد.

قتل هولناک / جسد روی کاناپه

بدین ترتیب مأموران به سراغ برادر جلال رفته و مرد میانسال مدعی شد آخرین بار حدود دو هفته قبل با برادرم تلفنی صحبت کردم و به خاطر بیماری کرونا کمتر به خانه‌اش می‌رفتم

قتل

با توجه به بوی شدید گاز و احتمال وقوع حادثه، پس از هماهنگی با بازپرس حبیب‌الله صادقی، مأموران آتش‌نشانی بلافاصله اقدامات ایمن سازی، قطع برق و گاز را انجام داده و وارد طبقه چهارم شدند.

با ورود مأموران به آپارتمان، آنها با جسد مرد میانسال روی کاناپه مواجه شدند. متخصصان پزشکی قانونی زمان مرگ را کمتر از ۱۲ ساعت قبل از کشف جسد اعلام کردند‌.

در بررسی‌های اولیه به‌نظر می‌رسید که مرد میانسال بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده است. اما در ادامه تحقیقاتی که به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت صورت گرفت، مدارکی به‌دست آمد که احتمال قتل را پررنگ کرد.

در تحقیقات میدانی مشخص شد که گوشی تلفن همراه جلال سرقت شده است، اما این تنها سرنخی نبود که به دست آمد بلکه دوربین‌های مداربسته نصب شده در پارکینگ و ساختمان محل زندگی جلال نیز سرقت شده بود. این نشان می‌داد که فردی با سرقت آنها، سعی در مخفی نگه داشتن ماجرای مرگ مرموز مرد ۶۷ ساله دارد.

ردپای یک زن در جنایت

در ادامه تحقیقات پلیسی برادر جلال، به تیم جنایی گفت: جلال به تنهایی زندگی می‌کرد، اما از مدتی قبل با زنی به‌ نام فیروزه عقد موقت کرده است. فیروزه در این مدت به منزل برادرم رفت و آمد داشت و می‌دانم که این اواخر بیشتر به خانه جلال می‌آمد.

بدین ترتیب بازپرس جنایی برای حل معمای عجیب این مرد دستور داد تا زن میانسال برای تحقیقات به دادسرا احضار شود. همچنین به دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.