کد خبر : 9188 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

جسد مرد کرجی بعد از 3 ماه در حالی که به دلیل اختلاف ملکی با سلاح گرم به قتل رسیده بود کشف شد.

راز ناپدید شدن سه ماهه مرد میانسال سرانجام با دستگیری مرد جوانی که به‌دنبال اختلافات ملکی وی را با سلاح گرم به‌ قتل رسانده و جسدش را در کانال آب رها کرده بود، فاش شد.

رسیدگی به این پرونده از 12 تیر امسال با اعلام ناپدید شدن مرد ۶۷ ساله‌ای از سوی خانواده‌اش به پلیس آغاز شد.

قتل هولناک

خانواده وی مدعی شدند کار پدرشان خرید وفروش ملک در شهرجدید هشتگرد و ساوجبلاغ بوده است. پس از این شکایت خیلی زود بررسی این پرونده در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

در تحقیقات گسترده پلیس و به‌دنبال کنترل تماس‌های تلفنی مرد ناپدید شده، کارآگاهان دریافتند وی آخرین بار با خودروی شخصی خودش قصد رفتن به یکی از روستاهای اطراف ساوجبلاغ را داشته که از سوی شخصی که با هم اختلاف حساب قدیمی داشتند ربوده و به یکی از مناطق استان تهران منتقل شده است

قتل

بدین ترتیب هویت مرد 28ساله به نام یاسر شناسایی شد و با هماهنگی مقام قضایی، کارآگاهان او را در جنوب تهران حوالی شهر ری دستگیر و به پلیس آگاهی استان البرزمنتقل کردند.

این متهم در تحقیقات تکمیلی با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به‌ قتل مرد 67 ساله با شلیک گلوله اعتراف کرد. که سلاح مورد نظر توسط مأموران از منزلش کشف شد.

متهم در اعترافاتش گفت: از مدتی قبل با مقتول بر سر خرید و فروش یک ملک اختلاف داشتم. به‌همین خاطر با خرید یک اسلحه تصمیم گرفتم او را تهدید کنم اما روز حادثه درگیری بین ما شدت گرفت و او را با شلیک گلوله کشتم. انگیزه قتل نداشتم فقط می‌خواستم اورا بترسانم اما نمی‌دانم چه شد که دستم روی ماشه رفت و او را کشتم. بعد برای اینکه راز جنایت مخفی بماند جسدش را داخل کانال آب در محدوده غرب تهران انداختم.

پس‌از اعترافات متهم با پیگیری‌های پلیس مشخص شد مدتی قبل جسد توسط پلیس پایتخت کشف شده و به‌عنوان مجهول الهویه در سردخانه است که با کشف جسد و شناسایی آن توسط خانواده مقتول، متهم با دستور بازپرس دادسرای جنایی استان البرز به زندان منتقل شد

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.