کد خبر : 9493 / /
/

سرهنگ مجید رنجبر، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر گفت: در ساعت 18:40 شب گذشته در موقعیت محله امام زاده حسن کوچه صبوری مجتمع رضوان نمای بیرونی ساختمان بعلت نامعلومی دچار حریق می گردد .

 

سرهنگ مجید رنجبر، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر گفت: در ساعت 18:40 شب گذشته  در موقعیت محله امام زاده حسن کوچه صبوری مجتمع رضوان نمای بیرونی ساختمان بعلت نامعلومی دچار حریق می گردد .

 او افزود: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در محل حضور یافته و به اقدامات ترافیک خود پرداختند و عوامل راهور و آتش نشانی در محل حادثه حضور داشته و مشغول اطفا حریق شدند .

او از شهروندان خواست با دیدن حوادثی این چنینی به تماشا نایستند و اجازه دهند پلیس ، عوامل امدادی و اورژانس به موقع در محل حاضر گردند و مشغول اقدامات خود گردند .

چرا که با ایستادن و نگاه کردن به این گونه حوادث در خیابان ها و معابر هر لحظه بر حجم ترافیک افزوده شده و کار امداد رسانی و حضور  و خروج یگانهای فعال در حادثه به کندی  و سختی صورت می پذیرد پس در این گونه حوادث از محل عبور کرده و با این اقدام کار امداد رسانی را برای تیم های امدادی آسانتر نمایید .

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.