کد خبر : 9711 / /
/

علام این تصادف در ساعات ۱۲ بامداد امروز سه شنبه ۶ مهر ماه از مرکز ۱۱۵ به این مرکز بلافاصله دو خودروی عملیاتی پایگاه شهید کریمیان طاهری کاشان در قالب تیم های امداد و نجات به محل حادثه واقع در کلیومتر ۵۵ آزاد راه قم - کاشان اعزام شدند.

در حادثه تصادف بامداد امروز سه شنبه 6 مهر ماه بین کامیونت و تریلی در محور قم- کاشان 4 نفر جان خود را از دست دادند و 3 نفر مجروح شدند.

در حادثه تصادف بامداد امروز سه شنبه 6 مهرماه که در محور قم - کاشان رخ داد 4 نفر جان خود را از دست دادند و 3 نفر مجروح شدند.

به گزارش رکنا، با اعلام این تصادف در ساعات  ۱۲ بامداد امروز سه شنبه ۶ مهر ماه از مرکز ۱۱۵ به این مرکز بلافاصله دو خودروی عملیاتی پایگاه شهید کریمیان طاهری کاشان در قالب تیم های امداد و نجات به محل حادثه واقع در کلیومتر ۵۵ آزاد راه قم - کاشان اعزام شدند.

تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر کاشان ضمن تثبیت صحنه و‌ خودرو های حادثه دیده، نوردهی محیط و کنترل ترافیک محور،با استفاده تجهیزات فنی 3 مجروح گرفتار شده داخل خودرو  را رهاسازی و تحویل اورژانس ۱۱۵ شده و به مرکز درمانی منتقل شدند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.