کد خبر : 9763 / /
/

سرهنگ محمد باقر پور از برخورد شدید موتور سیکلت با پژو بر اثر لایی کشی های متوالی راکب موتورسیکلت در بزرگراه همت – اشرفی و فوت راکب موتور بر اثر این برخورد خبر داد .

جوان تهرانی در اتوبان به مرگ تلخی دچار شد.

سرهنگ محمد باقر پور از برخورد شدید موتور سیکلت با پژو بر اثر لایی کشی های متوالی  راکب موتورسیکلت در بزرگراه همت – اشرفی و فوت راکب موتور بر اثر این برخورد خبر داد . 

تصادف

 سرهنگ محمد باقرپور ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت 15:40 ظهر دیروز در مسیر بزرگراه همت به غرب بعد از اشرفی اصفهانی ،  یکدستگاه موتورسیکلت با  سواری 206 بشدت برخورد می نماید .

به گزارش رکنا، وی بیان داشت : ماجرا از این قرار بود که یکدستگاه موتورسیکلت که در این مسیر در حال لایی کشی بوده با توقف ناگهانی یکدستگاه پژو در مقابل خود مجبور به تغییر مسیر ناگهانی می شود .

فوت راکب موتورسیکلت در آخرین لایی کشی  خود در بزرگراه همت

جانشین سرکلانتری پلیس بزرگراه  ادامه داد: بعد از این تغییر مسیر و در ادامه لایی کشی ها ، این موتورسوار  به سمت لاین اضطرار رفته و در آنجا  با یکدستگاه پژو 206 که آن نیز در آن محل  متوقف بوده بشدت برخورد می نمیاید.

تصادف

باقر پور گفت : در اثر این برخورد شدید موتورسیکلت متلاشی می گردد و تمام اجزای آن از هم پاشیده شده و به اطراف بزرگراه پرت می گردد و  راکب 30 ساله  آن نیز متاسفانه در محل حادثه بعلت شدت جراحات وارده  در دم فوت می نماید .

وی  ادامه داد : عوامل کارشناس  منطقه 27  پلیس راهور فاتب بلافاصله  در محل حادثه حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل تصادف  به بررسی  صحنه حادثه پرداخته  و اقدامات ترافیکی خود را انجام دادند .

سرهنگ باقرپور افزود : علت این حادثه  لایی کشی  و عدم توجه به جلو از سوی راکب موتورسیکلت بوده است ولی علت توقف 206 نیز  در این محدوده  نیز در دست بررسی می باشد .

سرهنگ باقر پور با ابراز تاسف از وقوع این تصادف فوتی  به رانندگان توصیه کرد : هیچ گاه در لاین اضطرار حرکت و عبور و توقف ننمایند چراکه هر لحظه امکان عبور خودروهای امدادی در این مسیر وجود دارد  و حتما در حین رانندگی تمام توجه و حواس خود را  به جلو واطراف  و حرکت خودروها اختصاص دهند  به نحوی که ایستادن و توقف خودروهای مقابل را متوجه شوند و  حتما به محض خراب شدن وسیله نقلیه از علایم اطلاع رسانی مانند مثلث شبرنگ استفاده نمایند.

به نحوی که دیگر رانندگان با دیدن علایمی که شما به کار برده اید متوجه خرابی خودرو شوند و به موقع بتوانند عکس العکمل نشان داده و خودروی خود را به لاین کناری  با ضریب اطمینان بالا  هدایت  و یا توقف کامل نمایند تا حادثه ای برای کسی  مانند این تصادف ناگوار پیش نیاد .

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.