کد خبر : 8369 / /
/

اخبار روز / اخبار سیاسی/ اخبار وضعیت افغانستان

​فرود اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری افغانستانی در فرودگاه ارومیه حاشیه ساز شد.

هواپیمای افغانستان در ارومیه نشست. ورود هواپیمای افغانستان به ارومیه حاشیه ساز شد. شایعاتی در مورد هواپیمای افغانستان پخش شده است. هواپیمای افغانستان برای پرواز مشهد به کابل بود. فرود هواپیمای افغانستان در ارومیه طی روز گذشته برای سوختگیری بود.

فرود هواپیمای افغانستان

روز گذشته بود که به زمین نشستن یک هواپیمای افغانستانی در فرودگاه ارومیه مورد توجه مردم  قرار گرفت و به سرعت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پخش شد. با توجه به مرزی بودن استان شایعات مختلفی در این زمینه مطرح شد به ویژه آنکه گفته شده این هواپیما در فرودگاه کابل اجازه فرود نداشته است و از آنجاییکه در ادامه پرواز بنزین تمام کرده بود و اگر فرود نمی کرد سقوط می کرد در فرودگاه ارومیه به زمین نشست.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی درهمین زمینه، گفت: فرود هواپیمای افغانستانی در ارومیه طی روز گذشته برای سوختگیری بود.

محمدعلی نائل قراملکی افزود: بویینگ ۷۳۷ کام ایر افغانستان که  در پرواز مشهد به کابل اجازه فرود در فرودگاه کابل را نیافت، به مقصد کیف پرواز کرد که در میانه راه در فرودگاه ارومیه برای سوختگیری فرود آمد. وی ادامه داد: این فرود برای پیاده شدن یا سوار کردن مسافر نبود و فقط سوختگیری انجام شد و سپس هواپیما مسیر خود را از سر گرفت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.