کد خبر : 8524 / /
/

اخبار / اخبار سیاسی

انتساب وعده ارزانی مسکن و خودرو به مخبر نیازی به تکذیب ندارد و می تواند کاملا تایید شود.

 

در روزهای اخیر خبری مبنی بر وعده محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور درباره وعده ارزانی در بازارهای مسکن و خودرو منتشر شد که با کمال حیرت از طرف وی تکذیب شده است.

وعده معاون اول رئیس جمهور

بازارهای خودرو و مسکن کاملا قابلیت کاهش قیمت را دارد و معلوم نیست چرا مخبر تیم کارشناسی قوی برای پیش بینی بازار در اختیار ندارد؟ قیمت دلار با حذف دلار 4200 تومانی کاهش می یابد و به دنبال خود قیمت خودرو را هم کاهشی می کند. کاهش قیمت دلار باعث ریزش در بازار مسکن هم خواهد شد و نیازی به تکذیب معاون اول رئیس جمهور نبود.

با افزایش قیمت کارخانه خودرو که به معنای کاهش قیمت بازار است؛ قیمتی که مردم در عمل برای خرید خودرو می پردازند؛ عملا توان خرید مردم بهبود می یابد و لازم نبود محمد مخبر چیزی را تکذیب کند. ضمن اینکه تکذیب نامبرده به معنای عدم تلاش دولت رئیسی برای کاهش قیمت ها است که نشان می دهد تیم معاون اول ذکاوت سیاسی کافی هم ندارد و در یک بازی از قبل طراحی شده گرفتار شده است.

متن کامل اطلاعیه دفتر معاون اول رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به انتشار گسترده مطلبی در شبکه های اجتماعی با عنوان «ارزانی در راه است، مردم از خرید خانه و ماشین دست نگه دارند چون همه چیز ارزان خواهد شد» و انتساب آن به جناب آقای دکتر مخبر معاون اول محترم رئیس جمهور، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بیان چنین مطلبی از سوی معاون اول محترم رئیس جمهور تکذیب می شود.

شایان ذکر است، همانطور که ملت آگاه و شریف ایران استحضار دارند، دولت مردمی از همین آغازین روزهای فعالیت خود تمام توان وظرفیت خویش را برای حل مشکلات معیشتی مردم، بازگشت ثبات به اقتصاد کشور و مهار قیمت ها بکار گرفته و امیدواریم به لطف الهی و همراهی مردم عزیز ایران شاهد حل مسائل و مشکلات کشور در آینده ای نزدیک باشیم

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.