کد خبر : 10170 / /
/

امید نورافکن پس از اینکه برخلاف دو مسابقه اخیر تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی، در ترکیب دیدار امروز مقابل کره جنوبی قرار نگرفت، در نیمه دوم به‌عنوان یار جانشین وارد زمین شد که حضورش در زمین با اتفاق خوبی برای او همراه نبود.

مدافع چپ تیم ملی ایران لحظاتی پس از ورود به زمین کارت زرد گرفت و بازی مقابل لبنان را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، امید نورافکن پس از اینکه برخلاف دو مسابقه اخیر تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی، در ترکیب دیدار امروز مقابل کره جنوبی قرار نگرفت، در نیمه دوم به‌عنوان یار جانشین وارد زمین شد که حضورش در زمین با اتفاق خوبی برای او همراه نبود.

این مدافع چپ پس از اینکه در دو دیدار مقابل عراق و امارات جزو ۱۱ بازیکن اصلی بود و در بین دو نیمه بازی گذشته تیم ملی تعویض شد، امروز از دقیقه ۵۶ بازی مقابل کره جنوبی به زمین آمد و لحظاتی پس از آن کارت زرد گرفت.

امید نورافکن که در نیمه اول مسابقه اخیر تیم ملی ایران مقابل امارات کارت زرد گرفته و نزدیک بود در همان بازی بخاطر خطای شدید از زمین اخراج شود، در دیدار امروز برابر کره جنوبی خیلی زود اخطار گرفت تا دو کارته شود و بازی آینده تیم ایران برابر لبنان را به دلیل محرومیت از دست بدهد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.