کد خبر : 10283 / /
/

اتفاقات رخ داده طی روزهای اخیر مانند وضعیت سفر کاروان پرسپولیس به ریاض و اختصاص صددرصد گنجایش استادیوم به تیم میزبان، موضوع میزبانی سعودی ها را بیشتر در کانون توجه هواداران پرسپولیسی به ویژه کاربران اینترنتی قرار داد که چرا AFC اینقدر درباره برگزاری لیگ قهرمانان آسیا ضعیف عمل می کند.

از زمان تعیین کشور عربستان برای میزبانی دیدار تیم‌های الهلال و پرسپولیس بسیاری از طرفداران این تیم و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس نسبت به میزبانی کشور عربستان معترض بودند.

‌اتفاقات رخ داده طی روزهای اخیر مانند وضعیت سفر کاروان پرسپولیس به ریاض و اختصاص صددرصد گنجایش استادیوم به تیم میزبان، موضوع میزبانی سعودی ها را بیشتر در کانون توجه هواداران پرسپولیسی به ویژه کاربران اینترنتی قرار داد که چرا AFC اینقدر درباره برگزاری لیگ قهرمانان آسیا ضعیف عمل می کند.

همزمان با برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و الهلال و مشکلاتی که در بحث داوری این بازی رخ داد به اضافه عدم فروش بلیت این بازی به حتی یک طرفدار ایرانی برای تماشای بازی پرسپولیس، بسیاری از کاربران اینترنتی نسبت به این موضوع و ضعف کنفدراسیون فوتبال آسیا موضع گیری کردند و نوشتند: «مسئولان AFC به جای برگزاری رفت و برگشت بازی، آن را به صورت تک بازی در زمین بی طرف و در زمین یکی از دو تیم برگزار می کنند. آنهم با حضور تماشاگر، آنهم با دادن صد درصد ورزشگاه به تیم میزبان! بعد هم که تیم مهمان (پرسپولیس) اعتراض می‌کند رد می‌شود! این اتفاقات فقط در قاره آسیا رخ می‌دهند.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.