کد خبر : 10388 / /
/

ایشان دانشجومیباشد ودر رشته تربیت بدنی در دانشگاه سما آیت الله آملی درس می خواند.

ایشان در روز ۵ تیرماه، سال ۱۳۷۷ در شهر آمل چشم به جهان گشوده است.

ایشان دانشجومیباشد ودر رشته تربیت بدنی در دانشگاه سما آیت الله آملی درس می خواند.

ابوالفضل جلالی

پست و قد

این فوتبالیست در پست مدافع چپ با۱۷۸ سانتی متر قد، اکنون برای باشگاه فوتبال استقلال تهران توپ می زند.

ابوالفضل جلالی و شروع فوتبال

از زمانی که فوتبال را به طور جدی شروع کرد، تا به حال برای باشگاه سایپا و تیم ملی زیر ۲۳ سال کشور و تیم استقلال بازی نموده است.

جلالی با پیراهن شماره ۲۵ برای تیم فوتبال سایپا و تیم ملی ایران زیر ۲۳ سال آخرین بازی اش را برای تیم فوتبال سایپا روبروی تیم استقلال بازی کرده است.

این بازی با نتیجه استقلال خوزستان ١_٢ سایپا تمام شد.

بیوگرافی ابوالفضل جلالی

همسر و وضعیت تاهل

این بازیکن محبوب ایرانی ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

ابوالفضل جلالی

سابق

ابوالفضل جلالی مدافع و هافبک چپ فصل قبل تیم سایپا در نقل و انتقالات فصل ۱۴۰۰_ ۱۴۰۱ بعد از هماهنگی بین مدیر های دو باشگاه استقلال و سایپا و سپری کردن امور اداری به طور رسمی دو سال پس از قطعی شدن خودش در تیم استقلال در تمرین این تیم حاضر شد.

این چهره ابوالفضل جلالی دانشجو در رشته تربیت بدنی در دانشگاه سما دانشگاه آزاد اسلامی، واحد آیت الله آملی درس خوانده است.

عضویت در استقلال

وی سابقه‌ی بازی در تیم ملی فوتبال امید با سرمربی فرهاد مجیدی را در لیست کارنامه خود دارد و برای انجام دادن دو بازی تدارکاتی در برابر ازبکستان در اردوی تیم امید حاضر شد.

پس از رفتن به تیم استقلال با یک متن به هواداران استقلال در اینستاگرام اینطور افزود:

«سلام به تمام آبی دلان

به طرفداران های تیم پرافتخار استقلال

بسیار خوشحال می باشم که در این ایام یکی از افراد خانواده بزرگ استقلال می باشم، آن قدر خوشحال می باشم که در پوست خود نمیگنجم.

بیوگرافی ابوالفضل جلالی فوتبالیست و همسرش + عکس و سوابق و قدبیوگرافی ابوالفضل جلالی فوتبالیست و همسرش + عکس و سوابق و قد

من نمی دانم با چه زبانی جواب این همه لطف و محبت تان را بدهم و تنها از خدا خواهش دارم نیروی به من بدهد تا جواب مهربانی هایتان را در مستطیل سبز بدهم.

همه با هم و در کنار یکدیگر برای سربلندی تیم استقلال خواهیم جنگید و مطمئن هستم بهترین ها منتظرتیم بزرگ و محبوب ما خواهد بود.

پروردگار را شکر.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.