کد خبر : 10633 / /
/

نشریه «مارکا» خبر داد، به نظر می‌رسد که نمایش مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن و همسر واندا نارا که مدیربرنامه‌هایش هم هست، به پایان رسیده است.

پایان قهر جنجالی ستاره فوتبال و همسرش/ طلاق چگونه لغو شد؟

ارسال یک پیام از سوی مائورو ایکاردی برای واندا نارا باعث شد تا این زوج جنجالی دنیای فوتبال از طلاق منصرف شوند.

نشریه «مارکا» خبر داد، به نظر می‌رسد که نمایش مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن و همسر واندا نارا که مدیربرنامه‌هایش هم هست، به پایان رسیده است، چرا که زن آرژانتینی با انتشار یک پیام اعلام کرد که با وجود رسمی شدن طلاق از همسرش، آن‌ها دوباره رابطه‌ خود را از سر گرفته‌اند.

با توجه به پستی که نارا در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده به نظر می‌رسد فعلاً دو طرف در آتش‌بس به سر می‌برند. عکس‌هایی که در این ماه‌های اخیر آپلود کرده‌ نشان می‌دهند که چقدر با یکدیگر رابطه خوبی داشته و خوشحال هستند.

او در پست جدید خود نوشت: «ما پیش یک وکیل رفتیم و در عرض ۲ روز مائورو تمام شروط را پذیرفت و ما برگه‌های طلاق را امضا کردیم. روز بعد از آن او به من نامه‌ای نوشت که پیش از آن هرگز کسی برایم ننوشته بود. او در آن نامه نوشت من به تو همه چیز دادم و تو همه چیز داری. امیدوارم که خوشحال باشی چون خوشحالی تو مرا خوشحال می‌کند. آنجا بود که من متوجه یک چیز شدم، اینکه اگر همه چیز هم داشته باشم اما با مائورو نباشم انگار هیچ چیز ندارم. من مطمئن که این اتفاق بدی که داریم از آن می‌گذریم رابطه ما به عنوان یک زوج را تحکیم می‌کند. مهمترین چیز این است که هر دوی ما آزادانه تصمیم گرفتیم که به داستان زندگی مشترک ۸ ساله‌مان پایان دهیم اما از آنجا که روح‌مان از شدت گریه‌های ما خسته شد، آزادانه تصمیم گرفتیم که دوباره پیش هم برگردیم. مائورو دوستت دارم.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.