کد خبر : 10830 / /
/

آرتین زهرابی؛ داوری از داوران فوتبال ایران در مصاحبه ای مفصل و رسمی با صداوسیمای جمهوری اسلامی، پرده از رازهایی در زمینه داوری برداشت.

سرنوشت داوری که در صداوسیما افشاگری کرد چه شد؟/ واکنش فدراسیون شفاف فوتبال و باقی ماجرا...

فدراسیون فوتبال کمترین کاری که می توانست انجام دهد تشکیل یک کمیته تحقیق و تفحص از داوری است که به برنامه فوتبال برتر رفت و با رسانه رسمی کشور مصاحبه کرد.

آرتین زهرابی؛ داوری از داوران فوتبال ایران در مصاحبه ای مفصل و رسمی با صداوسیمای جمهوری اسلامی، پرده از رازهایی در زمینه داوری برداشت.

اتهامات سنگینی به داوری‌ها در فوتبال کشور وارد شد؛ تا جایی که بحث حتی تا تغییر نتایج، سوت‌های کاملا مشکوک و چینش داوران در مسابقات خاص بالا گرفت.

در چنین شرایطی، واضح و مبرهن است که نهاد رسمی فوتبال کشور؛ یعنی فدراسیون فوتبال باید ضمن اعلام رسمی به رسانه‌ها، داور مذکور را به خیابان سئول فرا می‌خواند و با او وارد یک مناقشه مشخص می‌شد.

در کشوری که کوچک ترین اتهام به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، تاوانی سنگین دارد و همه مدیران و مسولان و فرد مدعی باید پاسخگوی نهادهای رسمی مملکت باشند؛ عجیب است که فدراسیون فوتبال، سخنان داور فوتبال ایران را جدی نگرفته و حتی در این باره زحمت انتشار یک بیانیه ساده را متقبل نشده است!

فدراسیون فوتبال با رئیس جدید خود ادعای شفافیت و مدیریت مدرن دارد و آقای رئیس در مصاحبه‌های متعددش از موضع بالا و با ادعای تسلط بر تمامی امور فوتبال سخن می‌گوید.

اگر چنین ادعاهایی در فدراسیون فوتبال مطرح نبود شاید امروز توقعی در این راستا نداشتیم اما عجیب است که حتی چهره‌های منتقد سیاسی ایران نیز از این بی تفاوتی‌ها شگفت زده شده اند و مانده اند که چگونه فدراسیون فوتبال هیچ واکنشی به سخنان آن داور نشان نمی‌دهد؟

فدراسیون فوتبال کمترین کاری که می‌توانست انجام دهد تشکیل یک کمیته تحقیق و تفحص از داوری است که به برنامه فوتبال برتر رفت و با رسانه رسمی کشور مصاحبه کرد.

تحقیقات باید خیلی سریع انجام و نتایج آن به افکار عمومی اعلام می‌شد اما حضور تکراری رئیس فدراسیون در اردوی تیم ملی بانوان و ... به ادعاهای عجیب و شگفت انگیز داوری که به پشت پرده وحشتناک فوتبال کشور اشاره کرده بود ترجیح داده شد!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.