کد خبر : 10879 / /
/

محسن مسلمان عکس زیر را در استوری صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

محسن مسلمان یکی از بازیکنان فوتبال کشورمان است که متولد ۷ بهمن سال ۱۳۶۹ در تهران است. محسن در حال حاضر در پست هافبک برای باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان توپ می زند. این بازیکن سابقه بازی در تیم ‌های فوتبال ذوب ‌آهن، ملوان، پرسپولیس و فولاد را در گذشته دارد.

محسن مسلمان

عکس های منتشر شده از محسن مسلمان در سایت های اینترنتی با دختری که گفته می شد نامزد اوست و نامش غزاله میر است ، سالها پیش موضوع بحث خیلی از پرسپولیسی ها قرار گرفته بود.

جنجال قلیان کشیدن

سال 92 بود که عکس لو رفته از محسن مسلمان و پیام صادقیان در حال کشیدن قلیان این دو را وارد حاشیه کرد تا جایی که اغلب با عنوان قلیانی خطابشان می کردند.

محسن مسلمان

محسن مسلمان با دیدن این تصاویر گفت :

این عکس ها برای سالها پیش است. آن روزها بچه و بی تجربه بودم اما در حال حاضر به هیچ عنوان اهل حاشیه نیستم.

ازدواج رسمی و طلاق

محسن مسلمان رسما در اردیبهشت 1395 وقتی 26 ساله بود ازدواج کرد ، محسن میری همسر روناک یونسی بازیگر ، با انتشار عکس مشترک خانوادگی این وصلت را تبریک گفت. این ازدواج بعد از سه ماه به جدایی ختم شد و از هم جدا شدند.

نام همسر محسن مسلمان

گفته میشود نام همسر محسن مسلمان خانم آنیتا حقیقی بوده است که عکسهایی هم از مراسم عروسی او منتشر شده که متاسفانه این ازدواج به جدایی ختم شد.

در اردیبهشت سال 1400 محسن مسلمان مجددا پیامی عاشقانه برای همسرش نوشت که مشخص شد وارد رابطه جدیدی شده است.

متن پیام محسن مسلمان :

تو را دوست دارم و این دوست داشتن حقیقتی است که مرا به زندگی دلبسته می کند.

باشگاه های محسن مسلمان

حرفه ای با ذوب آهن

در سال 84 وقتی 15 ساله بود عضو جوانان باشگاه ذوب آهن اصفهان شد و از 16 سالگی با تیم بزرگسالان این تیم به لیگ برتر آمد و لقب یکی از جوانترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص داد.

از سربازی تا پرسپولیس

در سال 88 در 19 سالگی برای انجام خدمت سربازی به تیم ملون بندر انزلی رفت.

بعد از بازگشت به ذوب آهن سال 1390 بصورت قرضی به باشگاه فوتبال پرسپولیس منتقل شد و توانست در 12 بازی با 2 گل با این تیم نایب قهرمان لیگ شود.

از فولاد تا سپاهان

سال 93 یک فصل در فولاد خوزستان بازی کرد سپس دوباره از سال 94 به پرسپولیس بازگشت و سال 95 دوبار با این تیم نایب قهرمان و در سال 96 قهرمان شد.

در سال 97 از پرسپولیس جدا و به ذوب آهن پیوست اما در نیم فصل هم از این باشگاه جدا شد و با سپاهان اصفهان قرارداد بست.

رفاقت محسن مسلمان با مهدی طارمی

محسن مسلمان با مهدی طارمی رابطه دوستی بسیار نزدیکی دارد به طوری که همه ی طرفداران پرسپولیس و حتی تیم های دیگر نیز این را میدانند و مشاهده کرده اند که مهدی طارمی و محسن مسلمان در صفحه های شخصی خود چه تعریف و تمجید های از هم میکنند.

180 درجه تغییر کردم

از زمانی که متاهل شده ام صددرصد تغییر کرده ام.

تمام تلاشم را برای اتفاقات خوب در زندگی ام به کار بسته ام ، بنویسید محسن مسلمان 180 درجه با آدمی که قبلا می شناختید ، متفاوت است.

 

علی دایی اسطوره فوتبال

همه می دانند و نیاز به گفتن می نیست که فوتبال ایران را به نام علی دایی می شناسند و اسطورهما است ، شخصیتی کوشا که با وجود دارایی هنوز هم تلاش می کند.

 

آرزو

بازی در لیگ های اروپایی آرزوی فوتبالی ام است همچنین پوشیدن پیراهن تیم ملی ، به هر حال تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.