کد خبر : 11100 / /
/

خیلی ها بر این باور هستند که تجربه کامیابی نیا در مقطع فعلی می تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس باشد

 

کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس برای ایجاد هماهنگی و هارمونی بیشتر در میانه میدان امیدوار به بازگشت بازیکن باتجربه‌اش برای حضور در ترکیب اصلی است.

به گزارش برنا؛ در حالی که خلا یک بازیکن در میانه میدان برای پرسپولیس کاملا مشهود است، یکی از راه های رفع این مشکل بازگشت کمال کامیابی نیا به ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس تهران تلقی می شود.

در این راستا بازگشت او به ترکیب می تواند آشفتگی میانه میدان این تیم را تا حدود زیادی مرتفع کند. این در حالی است که با وجود این که نام کمال در بازی های اخیر در لیست 18 نفره پرسپولیس بوده اما هنوز فرصت بازی به او نرسیده است.

خیلی ها بر این باور هستند که تجربه کامیابی نیا در مقطع فعلی می تواند کمک بزرگی برای پرسپولیس باشد و بازگشت او به ترکیب این امکان را فراهم می سازد تا مشکلات خط میانی به شکل تاثیرگذاری برطرف شود.

به نظر می رسد تعطیلی حال حاضر لیگ برتر، فرصت مناسبی برای کادر فنی است تا با بازگشت کامیابی نیا به ترکیب خیالش بابت حل بخش زیادی از مشکلات فنی تیم راحت شود.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.