کد خبر : 11193 / /
/

در ماجرای مهدی طارمی و اسکوچیچ شاهد یک حرکت کمتر دیده شده از سوی علی دایی بودیم و او به طور غیرمستقیم علیه سرمربی تیم ملی موضع گرفت.

 

علی دایی در تمام سال های اخیر از تیم ملی و مربی‌اش حمایت کرده و کمتر دیده بودیم علیه سرمربی تیم ملی موضع بگیرد.

در ماجرای مهدی طارمی و اسکوچیچ شاهد یک حرکت کمتر دیده شده از سوی علی دایی بودیم و او به طور غیرمستقیم علیه سرمربی تیم ملی موضع گرفت. البته دایی همواره از تیم ملی حمایت کرده و می‌کند اما در این ماجرا نظرش این بود که حق با مهدی طارمی است. همان طور که می دانید طارمی را اولین بار علی دایی به فوتبال ایران معرفی کرد و مورد حمایت خود قرار داد.

رابطه این دو نفر همچنان بسیار خوب است و طارمی هر ازگاهی در تماس با علی دایی جویای حال استاد خود می‌شود. در غائله اخیر علی دایی صراحتا اعلام کرد طارمی برای دفاع از فوتبال ایران حرف را زد و اسکوچیچ نشان داد مربی بزرگی نیست اما به هر حال خیلی ها از این واکنش دایی تعجب کردند چون در تمام سال‌های گذشته هرگز ندیده بودیم اسطوره بزرگ فوتبال ایران در مورد سرمربیان تیم ملی موضع‌گیری منفی داشته باشد. حتی  زمانی که  مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.