کد خبر : 6853 / /
/

سرمربی تیم تراکتور تبریز با رای کمیته تعیین وضعیت به پرداخت جریمه محکوم شده است.

 

 به دنبال جدایی رسول خطیبی در میانه فصل جاری و پیوستن به باشگاه تراکتور تبریز، این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرد و رای این پرونده امروز صادر شده است.

باشگاه آلومینیوم بدین ترتیب رسول خطیبی را محکوم به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۲۱ میلیون تومان کرده و است همینطور حمیدرضا عبدالهی به پرداخت مبلغ چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ نودوهشت میلیون و یکصد هزار ریال  بابت هزینه دادرسی در حق خواهان (باشگاه آلومینیوم) محکوم شده است.

رسول خطیبی متهم شد

رسول خطیبی

طبق رأی کمیته تعیین وضعیت حمیدرضا جودکی به پرداخت پنج میلیارد ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ یکصدونه میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان (باشگاه آلومینیوم) محکوم شده است.

بهزاد بشتایم هم به پرداخت مبلغ سه میلیارد ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ شصت وپنج میلیون و چهارصد هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان (باشگاه آلومینیوم) محکوم شده است.

در رابطه کمیته تعیین وضعیت آمده در صورتیکه این افراد طی ۱۰ روز آینده به پرداخت ارقام معلوم اقدام نکنند شامل جریمه خواهند شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.