کد خبر : 6938 / /
/

یوونتوس نیاز به یک مهاجم تازه برای فصل آینده دارد و در این میان مهدی طارمی از پورتو، یکی از گزینه‌های آنهاست. آنها نیاز به تقویت خط حمله خود دارند، اما باید دید تکلیف کریس رونالدو و پائولو دیبالا که تنها یک‌سال از قراردادشان باقی‌مانده، چه خواهد شد

مهدی طارمی بازیکن تیم فوتبال است. مهدی طارمی در تیم ملی بازی کرده و مهدی طارمی سابقه بازی در تیم پرسپولیس را هم دارد. مهدی طارمی هم اکنون در تیم پورتو بازی می کند. در ادامه بیشتر از مهدی طارمی بخوانید.

مهدی طارمی بهترین لژیونر

یک سایت ایتالیایی به موضوع نقل و انتقالات باشگاه یوونتوس پرداخت و از طارمی به عنوان یکی از گزینه های باشگاه نام برد. مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو بعد از نمایش درخشانی که در فصل گذشته در لیگ پرتغال و همچنین لیگ قهرمانان اروپا داشت، مورد توجه تیم‌های بزرگی قرار گرفت و با وجود اینکه شواهد حاکی از ادامه حضورش در پورتو است، اما همچنان از وی به‌عنوان گزینه تیم‌های مطرح اروپا یاد می‌شود و آخرین مورد هم مربوط به علاقه‌مندی تیم بزرگ ایتالیا به ستاره ایرانی است.

مهدی طارمی جانشین رونالدو شد

مهدی طارمی

سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا در گزارشی از نقل‌وانتقالات یوونتوس نوشت: «یوونتوس نیاز به یک مهاجم تازه برای فصل آینده دارد و در این میان مهدی طارمی از پورتو، یکی از گزینه‌های آنهاست. آن‌ها نیاز به تقویت خط حمله خود دارند، اما باید دید تکلیف کریس رونالدو و پائولو دیبالا که تنها یک‌سال از قراردادشان باقی‌مانده، چه خواهد شد.

مذاکرات برای تمدید قرارداد هر دو بازیکن فعلا متوقف‌شده و در این میان ماسیمیلیانو آلگری به‌دنبال یک مهاجم است تا وضعیت تهاجمی تیمش بهتر شود. البته این موضوع به مشخص شدن آینده رونالدو در این تیم و ماندن یا جدایی‌اش بستگی خواهد داشت. با این حال ظاهرا یکی از بازیکنان مدنظر این باشگاه بازیکنی است که فصل پیش در لیگ قهرمانان اروپا به یووه گل زده است. شاید چهارمین مهاجم بیانکونری در فصل آینده مهدی طارمی، مهاجم پورتو باشد که متولد سال ۱۹۹۲ است.

مهدی طارمی به عنوان آقای گل معروف است

مهدی طارمی

او فصل قبل در لیگ قهرمانان دروازه یوونتوس را باز کرده است. مدیران باشگاه تصمیم دارند برای کمترشدن مبلغ پرداختی به پورتو، مارکو پیاکا را به‌عنوان بخشی از مبلغ قرارداد به این تیم پرتغالی واگذار کنند.» طارمی بعد از جدایی موسی مارگا به مهاجم اول پورتو تبدیل شده و خودش هم تاکید کرده که از حضور در این تیم پرتغالی رضایت دارد و اگر بنا به جدایی باشد تصمیم با پورتو خواهد بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.