کد خبر : 6946 / /
/

فدراسیون فوتبال عراق با دستی پر به سراغ سرمربی سابق ایران رفته و توافق اولیه را کسب کرده است.

در چند روز گذشته شایعات زیادی درباره احتمال مربیگری کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی کشورمان روی نیمکت تیم ملی عراق یکی از رقبای یوزها در انتخابی جام جهانی مطرح شد. پیش از فدراسیون عراق در زمان حضور کاتانچ یک بار با کی روش وارد مذاکره شد ولی سرمربی پرتغالی پیشنهاد عراقی‌ها را رد کرد.

 

عدنان درجال وزیر ورزش عراق که یکی از اسطوره‌های فوتبال این کشور به حساب می‌آید با توجه به صبغه فوتبالی در یک ماه گذشته تلاش زیادی کرد تا منابع مالی برای امضای قرارداد با یک سرمربی سرشناس را تامین کند. در نهایت هفته گذشته الکاظمی نخست وزیر عراق مبلغ ۵ میلیون یورو به عنوان هزینه جذب یک سرمربی خارجی سرشناس را به وزارت ورزش پرداخت کرد.

این بار عراقی‌ها با دست پر و با پیشنهادی نجومی به سراغ کارلوس کی روش رفتند و طبق گزارش‌های رسیده از رسانه‌های عراق مذاکرات با مربی پرتغالی خوب پیش رفته است و طرفین در آستانه توافق قرار دارند.

طبق گزارش‌های رسیده از  عراق مبلغ جدید پیشنهادی فدراسیون عراق دستمزد سالیانه ۲ و نیم میلیون یورو است که باعث شده تا کی روش وسوسه شود و در آستانه امضای قرارداد دوساله با رقیب ایران قرار دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.