کد خبر : 8286 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

گفته می شود مسئولان استقلال و شباب الاهلی امارات برای انتقال مهدی قایدی به توافق رسیده اند.

طی روزهای گذشته بحث انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی امارات یکی از داغ ترین سوژه های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران بوده است. مهاجم آبی ها که تا سال ۱۴۰۲ با استقلال قرارداد دارد، با پیشنهادهایی از تیم های خارجی مواجه شده اما جدایی او منوط به رضایت باشگاه ایرانی است. از اینرو مسئولان استقلال نیز به دنبال آن هستند تا از انتقال قایدی درآمدزایی کنند و در شرایطی که با مشکلات مالی متعددی دست و پنجه نرم می کنند، از پولی که به دست می آورند در جاهای دیگر هزینه کنند.

مهدی قائدی از آبی ها جدا می شود

از این رو با توجه به اینکه پیشنهاد مالی شباب الاهلی امارات از تمام تیم های خارجی خواهان قایدی بهتر بود، مدیران استقلال با اماراتی ها وارد مذاکره شدند و به نظر می رسد به توافقاتی نیز دست یافته اند.

احمد مددی مدیرعامل استقلال که این روزها برای بازدید از امکانات کمپ الوصل امارات برای برپایی اردو به دوبی سفر کرده، با یک تیر دو نشان زده و مذاکراتی را با مدیران باشگاه شباب الاهلی داشته است.

مهدی قائدی

در این خصوص گفته می شود عصر دیروز آخرین دور مذاکره استقلال و شباب الاهلی برگزار شده و در این جلسه دو طرف به توافقاتی رسیده اند. مبلغی که طرف اماراتی برای پول رضایتنامه قایدی پیشنهاد داده بود، عدد بالایی نبود و به همین خاطر استقلالی ها خواهان دریافت پول بیشتری شدند. به همین خاطر گفته می شود در مذاکرات عصر روز گذشته اماراتی ها مبلغ شان را افزایش دادند و توانستند رضایت احمد مددی و هیات مدیره استقلال را در این خصوص بگیرند.

با این تفاسیر به نظر می رسد انتقال قایدی به شباب الاهلی امارات در مراحل پایانی نهایی شدن خود بسر می بردو اگر مشکل خاصی پیش نیاید ممکن است او تا امشب رسما به تیم امارات بپیوندد. قایدی این روزها خودش هم به امارات سفر کرده و با خانواده اش در سفر تفریحی در این کشور بسر می برد.

باید منتظر ماند و دید امروز نهایتا چه اتفاقاتی درباره قایدی رخ می دهد و آیا ستاره تکنیکی استقلال همبازی احمد نوراللهی که به تازگی به شباب الاهلی پیوسته می شود یا خیر. مساله کلیدی اما اینجا است که اگر قرار به عدم دو باشگاه باشد مذاکرات بیشتر از این طول نمی کشد و همینجا متوقف خواهد شد. مساله که باعث بازگشت مددی و قایدی به ایران خواهد شد و احتمالا شاهد ادامه حضور مهاجم خوش تکنیک در جمع آبی ها باشیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.