کد خبر : 8448 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

​یک منبع آگاه در پرسپولیس اطلاع داد که عارف آقاسی خرید جدید استقلال اول با سرخپوشان پایتخت مذاکره کرده است!

پرسپولیس از باشگاه های مهم و پرطرفدار پایتخت است. فصل خرید و نقل و انتقالات در باشگاه پرسپولیس و استقلال داغ است. یکی از گزینه های مطرح برای انتقال به پرسپولیس عارف آقاسی است. هنوز مشخص نیست که آیا وی به پرسپولیس می پیوندد یا خیر. در ادامه پاسخ پرسپولیس را به یحیی گل محمدی درباره خرید عارف آقاسی بخوانید.

عارف آقاسی مدافع استقلال

عارف آقاسی مدافع فصل گذشته تیم فوتبال فولاد، با عقد قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست. مدیربرنامه‌های این مدافع سرزن ابتدا با باشگاه پرسپولیس مذاکره کرد اما یک اتفاق او را از این تیم دور و ره اردوگاه آبی‌ها نزدیک کرد!

ماجرا اما چه بود؟ از شروع نقل و انتقالات علی نعمتی یکی از گزینه‌های اصلی یحیی گل محمدی بود. حدود یک هفته پیش بود که خبر رسید باشگاه پرسپولیس چند روز قبل مذاکراتی با علی نعمتی، مدافع پدیده داشت و طرفین به توافقاتی رسیدند ولی این بازیکن به دلیل داشتن قرارداد با پدیده برای پیوستن به پرسپولیس نیاز به رضایت‌نامه دارد.

عارف آقاسی

صحبت های نعمتی با گل محمدی

نعمتی خودش به یحیی گل‌محمدی و مدیران باشگاه پرسپولیس گفته بود مشغول مذاکره با مسئولان پدیده است تا بتواند رضایت نامه خودش را بگیرد ولی تا آن روز نتوانسته بود چنین کند. باشگاه پرسپولیس به خواست یحیی در آخرین تماس با نعمتی به این بازیکن اعلام کرده تا ۴۸ ساعت آینده منتظر او می‌ماند و اگر موفق به دریافت رضایت نامه نشود سراغ سایر گزینه‌ها در پست دفاع خواهند رفت.

عارف آقاسی راهی پرسپولیس می شود؟

منظور از سایر گزینه‌ها عارف آقاسی بود! ظاهرا توافقات لازم هم صورت پذیرفت اما در نهایت پس از تماس مجدد علی نعمتی با یحیی گل محمدی، باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت باز هم به مدافع پدیده فرصت بدهد. مدیربرنامه‌های عارف آقاسی هم وقتی دید چشم باشگاه پرسپولیس به دنبال خرید علی نعمتی است دیگر قید این تیم را زد و باب مذاکره با استقلالی‌ها را باز کرد. مذاکره‌ای که در نهایت روز یکشنبه گذشته منجر به عقد قرارداد مدافع فصل گذشته فولاد خوزستان با استقلال تهران شد.

گفتنی است این مدافع ۲۴ ساله علاوه بر فولاد، سابقه بازی در تراکتور را هم در کارنامه خود دارد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.