کد خبر : 8528 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

مرتضی خراسانی بازیکن تیم ذوب آهن است

مرتضی خراسانی درباره حضورش در ذوب آهن عنوان کرد: در دو سال گذشته آقای تارتار خواهان جذب من بود ولی قسمت نشد که با این مربی کار کنم. او یکی از مربیان خوب فوتبال ایران هستند و خوشحالم که این فرصت نصیبم شد تا با این مربی کار کنم. از طرفی خوشحالم که عضو یک تیم ریشه دار و قدیمی شده‌ام و امیدوارم فصل آینده اتفاقات خوبی برای ذوب آهن رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد حضور در پدیده چندان برای او موفقیت آمیز نبود تاکید کرد: در پدیده شرایط خاصی داشتم و در آن فصل چند بار کادر فنی تغییر کرد و هر وقت تبدیل به بازیکن ثابت شدم این چالش برای من ایجاد شد. با این حال حضور در پدیده باعث شد تجربیات بسیار خوبی به دست بیاورم که قطعا این تجربیات به درد من خواهد خورد. در پدیده در کنار بازیکنان باکیفیت و بزرگی بودم و چیزهای زیادی یاد گرفتم.

مرتضی خراسانی

خراسانی خاطرنشان کرد: حضور در ذوب آهن می تواند یک فرصت جدید برای من باشد تا توانایی خودم را نشان دهم من انگیزه زیادی دارم تا جواب اعتماد کادر فنی و باشگاه را بدهم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.