کد خبر : 8736 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

کاپیتان پرسپولیس به حقش نرسید؛ فدراسیون پاداش سیدجلال حسینی را نمی‌دهد

 

بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی بعد از گذشت ۳ سال هنوز پاداش صعود به جام جهانی را نگرفته و پیگیری از مسئولان فدراسیون هم نتیجه ای نداشته است.

در روزهای منتهی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، کارلوس کی‌روش سرمربی وقت تیم ملی کشورمان روی نام سیدجلال حسینی خط قرمز کشید تا کاپیتان پرسپولیس در بهترین روزهای فوتبالی خود نتواند دومین جام جهانی دوران فوتبال خود را تجربه کند.

سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس

بعد از صعود ملی‌پوشان به این رقابت‌ها و در روسیه نفری ۲۰ هزار دلار به بازیکنانی که در راه این موفقیت نقش داشتند پاداش داده شد اما این پاداش به سیدجلال حسینی که نقش موثری در این اتفاق تاریخی داشت پرداخت نشد؛ جالب اینجاست که نامه دریافت این پاداش بعد از حدود ۳ سال هنوز در دست کاپیتان پرسپولیس وجود دارد اما او هنوز به پاداشی که حقش بوده نرسیده است

سید جلال حسینی

با وجود پیگیری‌های مکرر سیدجلال حسینی و حتی بعد از صحبت‌های او با شهاب الدین عزیزی خادم در مراسم اهدای جام قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گذشته اما هنوز دست کاپیتان پرسپولیس خالی مانده و پاداشی که همه بازیکنان گرفته‌اند به او داده نشده است.

گفتنی این که وکیل سیدجلال حسینی چند روز قبل هم به امور مالی فدراسیون فوتبال مراجعه کرد تا بتواند این موضوع را پیگیری کند اما نه تنها به نتیجه‌ای نرسید بلکه گویا رفتار مناسبی هم با او انجام نشده است!

در حالی که تیم ملی فوتبال کشورمان این روزها خود را برای حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ آماده می‌کند باید دید در نهایت فدراسیون فوتبال حاضر می‌شود پاداش جام جهانی قبلی را با وجود قول‌هایی که داده شده پرداخت کند یا همچنان دست کاپیتان پرسپولیس از گرفتن پاداشی که همه بازیکنانی که در راه رسیدن به جام جهانی، تیم ملی را همراهی کردند آن را گرفتند خالی می‌ماند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.