کد خبر : 8774 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

​سردار آزمون وعده دادن جایزه را به مردم داد.

سردار آزمون فوتبالیست نامدار کشورمان است. سردار آزمون مهاجم گنبدی تیم ملی فوتبال ایران است. سردار آزمون در تیم روسی زنیت سنت پیترزبورگ هم بازی می کرد. سردار آزمون متاهل است. فیلمی از صحبت های سردار آزمون را درباره جایزه دادن به مردم مشاهده کنید.

سردار آزمون از مردم خواست حمایتش کنند

سردار آزمون که از چهره های فوتبالی نامدار در کشورمان و جهان است رفتاری عجیب از خود نشان داد. سردار آزمون به مردم وعده جایزه دادن در صورت افزایش فالوور را داد. درواقع سردار آزمون با این حرکت خود به نوعی راه ایرانی های مهاجر کرده ای را در پیش گرفت که با فالوورهای زیاد دست به درآمدهای نامشروع می زنند از جمله ریحانه پارسا و پویان مختاری و ...  ! امیدواریم سردار آزمون با گرفتن فالوور در مسیر درستی حرکت کند. سردار آزمون مشخص نیست برای جذب فالوور چه تصمیمی دارد و آیا مشاوران او در این باره تصمیم گیرنده هستند یا خیر.

سردار آزمون

سردار آزمون در فیلمی که از خودش منتشر کرده است، گفت : در نظر داریم اگر سابسکرایب مان به 10 هزار تا برسد قرعه کشی کنیم و جوایز ویژه ای بدهیم. جوایز متنوع است و از گوشی و آیفون گرفته تا سفر به روسیه و همچنین تماشای بازی های ایران به شکل رایگان و ...

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.