کد خبر : 8824 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

رضا گودرزی قهرمان کاراته گفت: روا نیست من که با جان و دل پرچم کشورم را در بالاترین رویدادهای رزمی جهان بالابردم، اینطور از طرف اطرافیان سرزنش شوم.

 

رضا گودرزی مبارز ترکیبی دسته‌های نیمه‌سنگین و میان وزن ونوم که بیشتر در نشریات برجسته خارجی به عنوان تنها ایرانی عنوان‌دار در کاراته، موای‌تای و جوجیتسو نامبرده شده‌بود در مورد حسادت‌ها و بدبینی‌های اطرافیانش اینطور درد و دل کرد

من برای رسیدن به هدفم خیلی چیزها از جمله سال‌ها دوری از وطن را فدا کردم. بنا به توصیه مربیم حمید سطانی، تمرین، تمرین و تمرین را سرمشق خودم قرار‌دادم. در طول ۶ سال گذشته که در تایلند زندگی می‌کنم تنها توانستم ۲ بار به ایران بیایم. بار نخست به خاطر مسابقات بین‌المللی کاراته در ایران و بار دوم فوت مادرم. هیچ رنجی بالاتر از این نبود که در هنگام فوت او در کنارش نبودم و هنوز غصه آن‌روزهای از دست رفته را می‌خورم. روا نیست من که با جان و دل پرچم کشورم را در بالاترین رویدادهای رزمی جهان بالابردم، اینطور از طرف اطرافیان سرزنش شوم.

گودرزی که پس از پایان تحصیل و گذراندن دوران خدمت سربازی در تربیت بدنی ارتش، برای فراگیری علوم ورزش‌های رزمی به آسیای شرقی مهاجرت کرده‌است، می‌گوید:

متأسفانه برخی افراد به دنبال نتیجه‌ی بدون زحمت هستند و می‌خواهند راه چندساله را یک شبه بروند. این درست نیست که برای بالابردن خود پا بر روی سر دیگران بگذارید. زندگی در غربت به اندازه کافی سختی‌های خودش را دارد. پس بیایید یک دل، در کنار هم و زیر پرچم کشور عزیزمان افتخار آفرینی کنیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.