کد خبر : 8827 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

شجاع خلیل زاده باید عصبانیت خود را کنترل کند تا کارت زرد نگیرد

شجاع خلیل زاده مدافع تیم ملی باید خیلی مراقب باشد تا کارت زرد های زیادی نگیرد

بی شک شجاع خلیل زاده مدافع تیم ملی فوتبال ایران باید بیشتر مراقب باشد تا کارت زرد بیهوده دریافت نکند، به ویژه در بازی عراق که بازیکنان حریف سعی می کنند او را عصبی کنند.

شجاع خلیل زاده مدافع تیم ملی ایران

شجاع خلیل زاده مدافع تیم ملی ایران باید خیلی مراقب باشد تا با خطا های زیاد کارت زرد دریافت نکند و ایران را در مراحل بالاتر با مشکل مواجه کند.

با توجه به مصدومیت ناگهانی مرتضی پورعلی گنجی در قلب خط دفاعی ایران، دست اسکوچیچ به نوعی از بازیکنان با تجربه در پست قلب خط دفاعی خالی است.

شجاع خلیل زاده

بازیکنان فیکس در این پست، شجاع و کنعانی زادگان هستند اما هر یک از آنها که محروم یا مصدوم شوند باید جای خود را به امید نورافکن یا سیاوش یزدانی بدهند. اسکوچیچ روی امید در این پست حساب باز کرده است.

با توجه به اینکه هنوز نورافکن و یزدانی به اوج پختگی در تیم ملی نرسیده اند بنابراین شجاع و کنعانی زادگان باید مراقب باشند، به ویژه خلیل زاده که بی محابا روی حریف خطا می کند. او در بازی سوریه ۴ خطا کرد و یک کارت گرفت. در نیمه دوم او خطایی بی مورد روی مهاجم سوری کرد که خوش شانس بود داور کارت زرد دوم را نشانش نداد. بی شک خلیل زاده باید بیشتر مراقب باشد، به ویژه در بازی عراق که بازیکنان حریف سعی می کنند او را عصبی کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.