کد خبر : 8838 / /
/

مهمترین خبرهای ورزشی| اخبار ورزشی| اخبار تیم ملی فوتبال

بین گلرهای فعال در فوتبال ایران بعید است کسی بتواند بیرانوند را نیمکت نشین کند.

بیشتر از ۶ سال از اولین حضور علیرضا بیرانوند در تیم ملی می گذرد. علیرضا در این چند سال آنقدر تلاش کرد که به هرچه می خواست رسید. هرچند خودش می گوید هیچوقت متوقف نمی شود و آرزوهایش سقفی ندارند.

علی بیرو با پرسپولیس جام های داخلی را برد، به جام جهانی رفت، پنالتی فوق ستاره ای مثل رونالدو را گرفت، لژیونر شد و حالا روی دوش همشهری اش این چنین پیروزی مقابل سوریه و البته کلین شیت شماره ۲۷ خود را جشن گرفت.

بیرانوند چه در روزهایی که در پرسپولیس آقایی می کرد و چه روزهایی که در اروپا نیمکت نشین بود مرد مورد اعتماد تمام سرمربیان تیم ملی در چند سال اخیر به حساب می آمد.

علیرضا آنقدر به لحاظ فنی و داشتن تجربه بین المللی از رقبایش بالاتر است که به قول معروف توپ هم تکانش نمی دهد.

بیرانوند در دیدار مقابل سوریه هم یکی دو توپ خوب گرفت و موفق شد یک بار دیگر کلین شیت کند.

علی بیرو که جام جهانی رویایی را در روسیه گذراند امیدوار است سال آینده دومین جام جهانی خودش را تجربه کند. اتفاقی که در صورت وقوع علیرضا را به تنها گلر ایرانی تبدیل خواهد کرد که ۲ جام جهانی را تجربه می کند. البته که علیرضا برای رسیدن به این افتخار فردی باید به تیم ملی در مسیر پر پیچ و خم رسیدن به دوحه کمک کند.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.