کد خبر : 8876 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

​فیلم خصوصی مهدی قائدی و همسرش ستاره منتشر شد و خود این زوج مقصر بودند چرا که بی دلیل لحظه به لحظه زندگی خود را در تیررس مردم قرار می دهند به نظر می رسد باید دست از این کارها بردارند مهدی باید متمرکز فوتبال شود و همسرش برای او تکیه گاه باشد نه حاشیه ساز!

مهدی قائدی بازیکن فوتبال مطرح ایران است. مهدی قائدی فوتبال خود را از بوشهر آغاز کرد و مهدی قائدی در تیم استقلال تهران خوش درخشید. مهدی قائدی در خارج از کشور زندگی می کند و در ادامه بیشتر از مهدی قائدی بخوانید.

زندگی فوتبالی مهدی قایدی

استفلال 17 تیر 1396 قائدی را از دست ایرانجوان درآورد و با قرارداد 5 ساله او را به خدمت گرفت تا این بازیکن 19 ساله اولین تجربه بازی در لیگ برتر را کسب کند.چهره او که شباهت زیادی به شخصیت «فیلم باشو، غریبه ای کوچک» اثر بهرام بیضایی (سال 1364) دارد باعث شد هواداران استقلال به او لقب باشو بدهند.

مهدی قائدی در استقلال

مهدی قایدی در زمانی که علیرضا منصوریان سرمربی این تیم بود به استقلال پیوست.به گفته خودش ازبچگی آرزو داشته که به استقلال بیاید و سرانجام به این رویا دست پیدا کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.