کد خبر : 8881 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

با توجه به حضور رونالدو در منچستر یونایتد و استقبال فوق العاده از خرید پیراهن او، آیا خبری که درباره خرید ۸۰ لباس از پیراهن امضا شده رونالدو صحت دارد؟

روز اول سپتامبر بود که اکانت‌های هواداری و برخی سایت‌های خبری و ورزشی خبر دادند ملکه الیزابت دوم از منچستریونایتد درخواست ۸۰ پیراهن کریستیانو رونالدو را کرده و گفته اولین نسخه امضا شده پیراهن این بازیکن برای او کنار گذاشته شود. حالا می‌خواهیم درستی یا غلطی این ادعا را بررسی کنیم.

کریستیانو رونالدو 

روز سه شنبه و کمی بعد از آنکه منچستریونایتد تصاویر کریستیانو رونالدو در پیراهن این باشگاه را منتشر کرد، اکانت توئیتری Sport Innovation Society اولین منبعی بود که این ادعا را در قالب ارسال توئیتی، مطرح نمود و گفت با این درخواست، کریستیانو رونالدو اولین بشری می‌شود که ملکه بریتانیا از او امضا خواسته است.  این ادعا بازتاب بسیاری در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خبری داشت و بسیاری از رسانه‌های مختلف در داخل کشور هم آن را پوشش دادند.  

کریستیانو رونالدو

 ما نتوانستیم از صحت این درخواست ملکه از CR۷ اطمینان پیدا کنیم و در نتیجه تصمیم به پاک کردن توئیت ارسالی‌مان کردیم. عذرخواهی می‌کنیم.

عذرخواهی SIS از انتشار خبر مربوط به درخواست پیراهن امضا شده رونالدو از سوی ملکه

با این حساب، ادعای مطرح شده کاملا کذب است و طبق ادعای رسانه‌های معتبر از جمله گل، ملکه الیزابت هیچ گاه طرفدار منچستریونایتد نبوده است. آن طور که این رسانه اعلام کرده، ملکه همیشه سعی کرده بی طرفی خود نسبت به فوتبال باشگاهی را حفظ کند، ولی گفته می‌شود طرفدار وست‌هم یونایتد است که به دوران خوب این تیم در دهه ۶۰ میلادی بازمی گردد.  

همچنین شنیده می‌شود ملکه، آرسنال را هم می‌پسندد و این را در دیداری که با آرسن ونگر در کاخ باکینگهام در سال ۲۰۰۷ داشته، اعلام کرده است. در کنار این، ملکه بریتانیا بعد از صحبت با سسک فابرگاس، تحت تاثیر شخصیت او هم قرار گرفته است.  

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.