کد خبر : 8921 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

کاپیتان تیم ملی والیبال، گفت: حریفان قدرتمند و بازی‌های سختی در مسابقات قهرمانی مردان آسیا در پیش رو داریم.

میلاد عبادی‌پور در آخرین نوبت تمرینی تیم ملی در سالن فدراسیون برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در جمع خبرنگاران، گفت: بعد از فشارهایی که در لیگ ملت‌ها و بازی‌های المپیک بر روی بازیکنان وجود داشت، خوشبختانه در حال حاضر در شرایط خوبی هستیم و از فشارها کاسته شده است. ۱۰۰در صد توان خود را به کار گرفته ایم تا قهرمانی را به دست بیاوریم.

میلاد عبادی پور والیبالیست

وی در توصیف حریفان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، افزود: همه تیم‌ها قدرتمند هستند. به یاد داریم که بازی با ژاپن در المپیک چقدر سخت بود. در انتخابی المپیک توکیو هم با کره‌جنوبی بازی سختی داشتیم. تصور می‌کنم با چین و استرالیا هم بازی دشواری داشته باشیم.

میلاد عبادی پور

کاپیتان تیم ملی والیبال با اشاره به جوان‌گرایی و این که روزی باید اتفاق می‌افتاد، بیان کرد: من هم روزی از تیم ملی کنار می‌روم. جوان‌گرایی همیشه بوده است و به نفع تیم ملی تمام خواهد شد. بازیکنان جوان با اعتماد به نفس وارد مسابقات می‌شوند و به دنبال قهرمانی هستند.

عبادی‌پور در واکنش به مسئولیتش به عنوان کاپیتان تیم ملی اظهار کرد: زمانی مسئولیت کاپیتانی سنگین می‌شود که بازیکنان با اصول حرفه‌ای آشنا نباشند. خوشبختانه بازیکنان تجربه حضور در لیگ و تیم‌های ملی را دارند و دوره حرفه‌ای‌گری را پشت سر گذاشته‌اند و به پختگی رسیده‌اند. فشاری روی من نیست چون همه وظایف خودشان را انجام می دهند.

رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا از تاریخ ۲۱ تا ۲۸ شهریور به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، در گروه B با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است.

میلاد عمادی پور در کنار همسرش

میلاد عمادی پور

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.