کد خبر : 8940 / /
/

اخبار ورزشی| مهمترین خبرهای ورزشی| خبرهای ورزشی| اخبار نقل و انتقالات| لیگ خلیج فارس

محمد دانشگر، رشید مظاهری و محمد حسین مرادمند در حالی استقلال را در سفر به امارات همراهی نکردند که هر سه ممنوع الخروج هستند.​

طبق اعلام فریاد شیران مدیر اجرایی استقلال دانشگر و مظاهری به دلیل بدهی مالیاتی و مرادمند به دلیل ارائه چک بی محل اجازه خروج از کشور را ندارند و این موضوع ربطی به کوتاهی باشگاه استقلال ندارد.

در بین گفته های فریاد شیران رقم دریافتی دانشگر هم جلب توجه می کند. این بازیکن در طول یک فصل فقط ۵۰ درصد دریافتی داشته و این در حالی است که جرایم او در طول فصل به دلیل اختلاف با سرمربی تیم کم نبود و باید رقم جریمه او را هم از دریافتی این بازیکن کم کنیم. گفته می شود دانشگر در فصل گذشته حدود ۲۰ درصد جریمه شده است.

حالا دانشگر به دلیل عدم پرداخت مالیات نمی تواند از کشور خارج شود. این بازیکن که ۲۰ درصد مبلغ قراردادش را جریمه شده و فقط ۵۰ درصد دریافتی داشته، باید ۲۰ درصد دیگر قراردادش را به اداره مالیات دهد. به این مبالغ ۶ درصد حق سازمان لیگ و حدود ۱۰ درصد حق دلالی قرارداد را اضافه کنید که مجموع کسری قرارداد دانشگر ۵۶ درصد می شود.

دانشگر در صورت پرداخت مالیات به دلیل قرارداد بستن با استقلال دچار ضرر مالی هم خواهد شد و باید حدود ۶ درصد قراردادش را هم تا این لحظه از جیب پرداخت کند و منتظر دریافت آن ۵۰ درصدی شود که به او وعده داده شد.

۲۰ درصد از قرارداد دانشگر حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان می شود که اداره مالیات این رقم را نقد می خواهد و با کمی حساب و کتاب این بازیکن توانایی پرداخت چنین رقمی را نخواهد داشت و باشگاه استقلال باید ابتدا پول او را کامل پرداخت کند تا این بازیکن بتواند از پس جریمه ها و مالیات و حق دلالی برآید.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.