کد خبر : 8957 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

ستاره معصومی همسر جنجالی مهدی قائدی کیست و دلیلش برای این حواشی چه چیزی است؟

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی فوتبالیست استقلالی است. ستاره معصومی و مهدی قائدی در تاریخ 10 دی 1398 ازدواج کردند. خبری که در رسانه ها بسیار درباره ازدواج ستاره معصومی و مهدی قائدی پیچیده است بزرگ بودن ستاره معصومی از همسرش است. در ادامه فیلمی از سلفی های ستاره معصومی را ببینید.

حواشی جدید همسر مهدی قائدی

مهدی قائدی از ستاره های خوب تیم استقلال بود که به تازگی از این تیم جدا شده و حالا برای الاهلی امارات بازی می کند. اما همسر مهدی قائدی ستاره معصومی گاهی جنجال آفرین در فضای مجازی می شود.

ستاره معصومی همسرمهدی قائدی وارد حاشیه شده

ستاره معصومی ابتدا به دلیل اختلاف سنی که با مهدی قائدی دارد خبرساز بود. زیرا ستاره از مهدی هفت سال بزرگتر است و اگر سری به پیج اینستاگرامی او بزنید این اختلاف را کاملا متوجه می شوید. حالا مدتی است که همسر آقای فوتبالیست جوان با انتشار تصاویر داف طور خودش با پوشش هایی نامتعارف جنجالی شده و آنقدری که ستاره معصومی باعث حواشی شد خود مهدی قائدی حاشیه ای نداشت.

مهدی قایدی

اما چیزی که مشخص است این است که ستاره معصومی توانست به اعتبار مهدی قائدی و انتشار تصاویر غیر اخلاقی خودش به بیش از نیم میلیون فالوور برسد و البته بسیار معروف شود. در صورتی که همسران فوتبالیست ها آنقدر معروف و شناخته شده نیستند. ستاره معصومی ظاهرا در گذشته در یک کلینیک مشغول به کار بوده است.

مراسم ازدواج لاکچری مهدی قائدی و همسرش

عکسهای مراسم عقد این دو در همان ابتدا در بسیاری از رسانه ها پخش شد و خیلی ها معتقد بودند که مراسم آنها لاکچری برگزار شده. علاقه او به سگها در بیشتر تصاویر اینستاگرامی مشهود است. البته مهمترین موضوعی که در خصوص ستاره معصومی باید گفت ارتباط بسیار خوبی است که او با مهدی قائدی بازیکن استقلال دارد.

پیشینه همسر مهدی قائدی نشان می دهد که احتمالا باید به زودی او را در زمینه مدلینگ جزو فعالان قابل توجه دید. این موضوع را البته باید از تعداد فالوورهای اینستاگرام او نیز فهمید. او چند وقت پیش در پستی از ۱۰۰ کا شدن فالوورهایش اظهار خوشحالی کرد و از آنها تشکر نمود. البته تعداد فالوورهای اینستای او در حال حاضر ۵۴2 کا فالوور است. همسر آقای فوتبالیست گاهی زیر پوستی تبلیغاتی هم انجام می دهد.

ستاره معصومی با بازیکن جوان در زندگی شخصی روزهای خوبی دارد. بعد از ازدواج ستاره معصومی با مهدی قائدی شائبه بزرگتر بودن او از همسرش دهان به دهان چرخید اما هیچ یک از آنها در مورد آن واکنشی ندادند. او در صفحه اینستاگرام خود درباره ازدواجش نوشت یا علی گفتیم و عشق آغاز شد. بازیکن محبوب  نیز عیناً همین عبارت را به مناسبت ازدواجشان در صفحه شخصی خود نوشت.

ستاره معصومی کامنت ها را می بندد

ستاره معصومی هرچند که صفحه شخصی اش را در فضای مجازی باز گذاشته اما بستن کامنت ها نشان می دهد که خیلی علاقه به حواشی این فضا ندارد و بیشتر به دنبال هدفمند کردن حضور و فعالیتش در صفحات اجتماعی است. این چهره علیرغم شنیدن شایعات مختلف در خصوص اختلاف سنی خودش با قائدی از هر اظهار نظری در این مورد خودداری کرده و بیشتر به کار خود و دلمشغولی هایش می پردازد.

ستاره معصومی و مهدی قائدی پس از قرارداد با الاهلی به امارات مهاجرت کرده و احتمالا ازین پس باید کم کم شاهد تصاویر و خوش گذرانی آن ها باشیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.