کد خبر : 8986 / /
/

اخبار ورزشی| مهمترین خبرهای ورزشی| خبرهای ورزشی| اخبار نقل و انتقالات| لیگ خلیج فارس

یحیی گل محمدی سرمربی موفق پرسپولیس در آستانه بازی حساس مقابل استقلال تاجیکستان در مورد مسائل مختلفی حرف زد.

یحیی گل‌محمدی اعلام کرد اگر باشگاه پرسپولیس ۵۰۰ میلیون نقد داشت می‌توانست ستاره تیمش را حفظ کند.

یحیی گل محمدی سرمربی موفق پرسپولیس در آستانه بازی حساس مقابل استقلال تاجیکستان در مورد مسائل مختلفی حرف زد. یکی از نکات مهمی که یحیی به آن اشاره کرد این بود که اگر باشگاه پرسپولیس ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون پول نقد در حسابش داشت می‌توانست ستاره تیمش را نگه دارد.

پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی احمد نوراللهی، محمد حسین کنعانی زادگان و شهریار مغانلو را به عنوان بازیکنان تاثیرگذار از دست داد.

در مورد کنعانی‌زادگان که تقریبا همه می‌دانند او از چند ماه قبل با باشگاه جدیدش به توافق رسیده بود و آنقدر پیشنهاد الاهلی قطر بالا بود که پرسپولیس نمی‌توانست حتی نصف این پول را به کنعانی‌زادگان بدهد.

قضیه مغانلو هم که کاملا مشخص است و پرسپولیس در نگه داشتن این بازیکن توان رقابت با سپاهان را نداشت. باشگاه سانتاکلارا هم وقتی پیشنهاد چرب سپاهان و ناتوانی پرسپولیس در پرداخت پول رضایتنامه را دید بلافاصله به سپاهان جواب مثبت داد. به غیر از موضوع رضایتنامه، پیشنهاد سپاهان به خود شهریار هم به مراتب بالاتر از پرسپولیس بود.

احمد نوراللهی تنها بازیکنی بود که به توافق و تمدید قرارداد با پرسپولیس نزدیک بود و قلبا هم دوست داشت در پرسپولیس بماند ولی باز هم اختلاف رقمی که باشگاه الاهلی دبی به این بازیکن پرداخت خواهد کرد و پولی که پرسپولیس قصد داشت به احمد بدهد اختلافی چند میلیاردی داشت.

به نظر می‌رسد منظور یحیی از گفتن اینکه باشگاه اگر ۵۰۰ میلیون پول داشت می‌توانست ستاره تیمش را نگه دارد احمد نوراللهی باشد ولی اینکه اختلاف نوراللهی و پرسپولیس فقط به خاطر ۵۰۰ میلیون بود بسیار دور از ذهن و غیر قابل باور است.

در ضمن همانطور که قبلا نوشتیم به غیر از مسائل مالی، بعضی اتفاقات حاشیه‌ای و خارج از مسائل مالی هم در ماجرای جدایی نوراللهی از پرسپولیس نقش داشت چرا که اگر احمد قصد جدایی داشت به پیشنهاد بالاتر الاهلی قطر پاسخ مثبت می‌داد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.