کد خبر : 9047 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

یک نشریه ایتالیایی اعلام کرد: سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به باشگاه میلان پیشنهاد شده است.

 

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران سال پایانی قراردادش را با باشگاه زنیت روسیه پشت سر می‌گذارد و از تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد بود.

سردار آزمون ستاره ایرانی

پروسه انتقال آزمون به تیم‌های دیگر اروپایی طی چند سال گذشته همواره بی نتیجه مانده است. باوجود اینکه مهاجم ایران پیشنهادات خوبی از سایر باشگاه‌های اروپایی داشته اما به دلیل مبلغ بالای تعیین شده از سوی باشگاه زنیت برای صدور رضایتنامه، این پیشنهادات به جایی نرسیده است.

با نزدیک شدن به پایان قرارداد آزمون با زنیت و با انتقال بدون هزینه او به سایر باشگاه‌ها، دوباره توجهات به این مهاجم بالا گرفته است.

سردار آزمون

نشریه «کالچو مرکاتو» ایتالیا در این ارتباط مدعی شد آزمون از طریق مدیر برنامه اش به تیم میلان ایتالیا پیشنهاد شده است و با توجه به اتمام قرارداد وی در تابستان، احتمال دارد این انتقال تا سال آینده اتفاق بیافتد.

این نشریه اعلام کرده است که «مالدینی» و «ماسارا» از مسئولان باشگاه میلان به این گزینه فکر می‌کنند.

از سوی دیگر باشگاه آ اس رم ایتالیا هم یکی از تیم‌هایی بود که گفته می‌شد به جذب سردار آزمون علاقه دارد اما ظاهراً این باشگاه هم جذب آزمون را منوط به اتمام قراردادش با زنیت کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.