کد خبر : 9051 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

​ویدیو حاشیه ساز ستاره معصومی همسر مهدی قائدی با لباس منشوری در حال ورزش کردن است لباس معصومه به اندازه ای جذب و بدن نما است که نمی شود آن را بدون شطرنجی کردن انتشار داد اما خودش در استوری به انتشار آن دست زده است.

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی فوتبالیست استقلالی است. ستاره معصومی و مهدی قائدی در تاریخ 10 دی 1398 ازدواج کردند. خبری که در رسانه ها بسیار درباره ازدواج ستاره معصومی و مهدی قائدی پیچیده است بزرگ بودن ستاره معصومی از همسرش است. ستاره معصومی این روزها عکس ها و فیلم های جنجالی از خود در اینستاگرام منتشر می کند.

مهدی قائدی در کنار همسرش

مهدی قائدی

معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند. البته استقلالی ها دل خوشی از او ندارند چرا که درباره انتقال مهدی قائدی به تیم عربی به آنها دروغ گفت (درسته که نقشی در انتقال نداشت ولی در یک بازی اینستاگرامی آنها را بازی داد)

ویدئو منشوری از همسر مهدی قائدی

یکی از حاشیه هایی که همیشه به دنبال ستاره معصومی همسر مهدی قائدی است، سن اوست، مردم می گویند که او چند سال از مهدی قائدی بزرگتر است، ادعایی که هیچوقت اثبات نشده و مهدی قائدی هم واکنشی نشان نداده است.

حاشیه دیگر جنجالی که ستاره معصومی را بر سر زبان ها انداخت سوتی دادن هنگام گرفتن لایو اینستاگرامی بود که یکباره فیلتر (حالتی که به صورت آنلاین صورت فرد را زیبا می کند) غیرفعال می شود و قیافه طبیعی او را مردم می بینند که خیلی با عکس هایش متفاوت است. در هر صورت حالا او یک شاخ اینستاگرامی است و در حال کسب درآمد با فالوورهایش و دنبال کننده های او به نسبت خود قائدی قابل توجه هستند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.