کد خبر : 9078 / /
/

رییس فیفا اعلام کرده به زودی برای تماشای یکی از بازی های تیم ملی به تهران سفر خواهد کرد.

در صورتی که فدراسیون فوتبال تصمیم بگیرد دیدار ایران در برابر امارات را با حضور تماشاگر برگزار کند باید ترتیبی اتخاذ کند که تعدادی از بانوان هم در استادیوم آزادی حاضر شوند.

در دیدار اخیر رییس فیفا با رییس فدراسیون فوتبال ایران در حاشیه دیدار ایران – عراق در دوحه اینفانتینو خطاب به عزیزی خادم تاکید کرد فدراسیون فوتبال ایران در برگزاری دیدارهای خانگی در استادیوم آزادی باید تلاش کند که بانوان هم بتوانند بدون هیچ مشکلی بلیط بازی تیم ملی را تهیه کنند و وارد استادیوم آزادی شوند.

رییس فیفا اعلام کرده به زودی برای تماشای یکی از بازی های تیم ملی به تهران سفر خواهد کرد.

البته حضور تماشاگر خانم در استادیوم آزادی به هنگام بازی تیم ملی به شرطی خواهد بود که فدراسیون فوتبال ایران از وزارت بهداشت برای برگزاری این دیدار با حضور تماشاگر مجوز بگیرد.

پیش‌تر و در دور نخست مقدماتی جام جهانی دیدار ایران در برابر کامبوج در استادیوم آزادی با حضور تماشاگران خانم برگزار شد.

رییس فیفا همچنین در گفتگو با عزیزی خادم به جانمایی VAR در استادیوم آزادی تاکید کرد. همچنین یکی از موارد مورد بحث عدم دخالت دولت در امور فدراسیون فوتبال بود و تاکید شد این باید در اساسنامه فدراسیون فوتبال به صراحت آورده شود.

رییس فیفا هم چنین از عدم تخصیص حق پخش به باشگاه های حاضر در لیگ برتر گلایه کرد.

جالب اینکه رییس فیفا به عزیزی خادم تاکید کرد این موارد از سوی فیفا در ماه های آینده مورد رصد قرار خواهد گرفت و طبیعتا فیفا انتظار دارد در این خصوص پیشرفت هایی به دست بیاید. در غیر اینصورت فدراسیون فوتبال ایران با تذکرهای قانونی مواجه خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.