کد خبر : 9102 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی از وقتی به امارات رفته اند دائما در حال انتشار فیلم و عکس هایی از برج های لاکچری که در آن حضور دارند است.

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی زمانی که در ایران بودند با انتشار تصاویر نامتعارف خودش در چشم ها بود، حالا هم با انتشار فیلم هایی از برج های لاکچری که در آن ساکن هستند قصد فخر فروشی دارد و یا شاید هم می خواهد نشان دهد مهدی در حال پیشرفت است

مهدی قائدی و همسرش ستاره معصومی

مهدی قایدی با دردسر و حواشی فراوانی از استقلال جدا شد اما این جدایی او باعث شد تا با دریافت مبلغ زیادی هم باشگاه استقلال و هم خود مهدی قایدی به پول خوبی برسند. ستاره معصومی بعد از رفتن مهدی قایدی از ایران عکس های منشوری و بی حجاب زیادی از خود منتشر می کند. او انقدر از در این مدت از اهواداران استقلال حرف های ناجور خورده است که دیگر نظرات پست هایش را هم بست. 

مهدی قائدی

ستاره معصومی ویدیویی هم از ورزش کردن خود در باشگاه بدنسازی منتشر کرد که در آن با لباسی بسیار جذب و چسبان حضور دارد که این هم برای خودش حواشی زیادی به همراه داشت. ستاره معصومی از معدود همسران بازیکنان است که خود به تنهایی و بدون دخالت مهدی قایدی جنجال های زیادی دارد. هواداران استقلال مهدی قایدی را بسیار دوست دارند اما دل خوشی از همسرش ندارند.

از حواشی که همیشه به دنبال مهدی قایدی و همسرش هست اختلاف سنی زیاد این دو می باشد. ستاره معصومی هفت سال از بازیکن جوان بزرگ تر است که در اوایل بسیار تعجب کاربران را برانگیخته بود. در ادامه تصاویری از این زوج جنجالی فوتبالی مشاهده می کنید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.