کد خبر : 9172 / /
/

اخبار / اخبار ورزشی / حواشی اخبار ورزشی

گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان نکات خاصی را متذکر شد و گفت:

 

برای رسیدن به این مرحله بازی‌های خوبی انجام دادیم و سختی زیادی کشیدیم. دوست نداریم خیلی راحت در این مرحله کنار برویم و برای مبارزه، جنگیدن و انجام یک بازی خوب وارد زمین می شویم، برگ برنده تیم ما تجربه خوب بازیکنان ما از دوره‌های قبلی لیگ قهرمانان آسیا است. این تجربه می تواند خیلی به کمک ما بیاید.

یحیی گل‌محمدی در ادامه گفت: برای هوادارانمان تا آخرین نفس می‌جنگیم

بیشتر از دو سال است که پرسپولیس به عنوان تیم میزبان بازی نکرده و نزدیک ۹۰۰ روز است که در ورزشگاه خانگی اش بازی نکرده. دلیل تحریم و ویروس کرونا بوده و نزدیک سه سال است که بدون بازی خانگی بازی کردیم

یحیی گل محمدی

یحیی با بیان شرایط سخت بدون هوادار کری خوانی خواصی هم انجام داد و گفت:این شرایط را برای هر تیمی سخت می‌کند، پرسپولیس پرهوادارترین باشگاه آسیاست و نبود هواداران بیشترین ضربه را به ما خواهد زد. اما ما پرسپولیس هستیم و همیشه برای پیروزی و افتخار جنگیدیم و این به خاطر هواداران بوده است.

برای هوادارانمان که در استادیوم نیستند مبارزه میکنیم و تا آخرین نفس میجنگیم. هواداران هم در این چند سال نشان دادند که چقدر تفکرات بزرگ و انگیزه قوی داشتند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.