کد خبر : 9550 / /
/

ماجرای شماره‌های عجیب در پرسپولیس تنها مربوط به این بازیکن نمی‌شود. در همین تیم، سعید آقایی شماره ۷۷ را می‌پوشد که به خاطر علاقه اش به شماره ۷ است. پیراهنی که قبلا در اختیار محسن مسلمان بود.

 

در چند سال اخیر بازیکنان پرسپولیس شماره‌های عجیبی را به تن کرده‌اند که آخرین آنها بر تن رضا اسدی دیده شد.

پرسپولیس در حالی برابر استقلال تاجیکستان به میدان رفت که رضا اسدی هافبک جدید سرخپوشان پایتخت پیراهن شماره ۹۶ را به تن کرده بود. بازیکنی که قرار است در لیگ برتر پیراهن شماره ۸ را بر تن کند اما از آنجایی که شماره ۸ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بر تن احمد نوراللهی بوده، طبق مقررات لیگ قهرمانان نمی‌توانست آن شماره را بپوشد و اجبارا شماره ۹۶ را به تن کرد.

ماجرای شماره‌های عجیب در پرسپولیس تنها مربوط به این بازیکن نمی‌شود. در همین تیم، سعید آقایی شماره ۷۷ را می‌پوشد که به خاطر علاقه اش به شماره ۷ است. پیراهنی که قبلا در اختیار محسن مسلمان بود.

سیامک نعمتی شماره ۸۸ را به تن می‌کند که به خاطر علاقه اش به شماره ۸ است. البته او قرار بود بعد از رفتن نوراللهی شماره ۸ را بپوشد که با آمدن اسدی، این موضوع منتفی شد و نعمتی اعلام کرد می‌خواهد شماره ۸۸ را ماندگار کند.

عیسی آل کثیر هم از علاقه مندان شماره ۷ است که قولش را از علی پروین هم گرفت اما هنوز شماره ۷۲ را به تن می‌کند.

شماره پیراهن حامد لک هم ۸۱ است که به خاطر علاقه اش به علی کریمی‌که ۸ می‌پوشید و شماره یک که مربوط به دروازه‌بان‌هاست تبدیل به ۸۱ شده است.

شماره میلاد سرلک در ابتدای حضورش در پرسپولیس ۶۶ بود ولی در ادامه برای لیگ پیراهن ۱۰ را انتخاب کرد و حالا هم همین را می‌پوشد.

بشار رسن در زمان آمدن به پرسپولیس، شماره ۵۵ را در آسیا می‌پوشید که در ادامه آن را به ۵ تغییر داد.

شماره بوژیدار رادوشوویچ هم در پرسپولیس ۴۴ بود که حالا تبدیل به شماره یک شده است.

یکی از این شماره‌ها هم مربوط به زنده یاد مهرداد اولادی بود که در پرسپولیس شماره ۳۳ را به تن می‌کرد.

 قبل از او هم زنده یاد مهرداد میناوند شماره ۲۵ را انتخاب کرد که در آن زمان بازیکنی چنین شماره ای را نمی‌پوشید.

در نهایت شماره ۲۴ که شماره عجیبی نیست ولی زنده یاد هادی نوروزی آن را تبدیل به شماره‌ای خاص کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.