کد خبر : 9620 / /
/

حالا دیگر این موضوع که آینده رونالد کومان در بارسلونا به مویی بند است یک راز یا یک افشاگری نیست.

حالا دیگر این موضوع که آینده رونالد کومان در بارسلونا به مویی بند است یک راز یا یک افشاگری نیست، چرا که موضوعی است که همه از آن اطلاع دارند و خود کومان هم آن را پذیرفته است.

 

حالا دیگر این موضوع که آینده رونالد کومان در بارسلونا به مویی بند است یک راز یا یک افشاگری نیست. این موضوعی است که همه از آن اطلاع دارند و خود کومان هم آن را پذیرفته است که همین روزها و شاید اصلا همین امروز کارش در نوکمپ به پایان می‌رسد.

اینکه خوان لاپورتا رئیس باشگاه هم تلاش‌های خود برای پیدا کردن یک جایگزین مناسب روی نیمکت بارسلونا را آغاز کرده نیز بر کسی پوشیده نیست.

در حال حاضر دو نام بیش از دیگران برای هدایت بارسا مطرح هستند: روبرتو مارتینس و ژاوی ارناندس. هر دو از تمایل بارسلونا به جذبشان اطلاع دارند اما هنوز تماس رسمی از سوی باشگاه با آن‌ها برقرار نشده است، هرچند که رسانه‌های اسپانیایی از تماس با هر دو و به ویژه مارتینس خبر داده اند اما این خبرها رسمی نیست.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.