کد خبر : 9674 / /
/

دانشجوی انصرافی رشته تربیت بدنی می باشد که از 13 سالگی وارد رشته والیبال شد و حالا بعنوان پاسور در تیم ملی می درخشد و لژیونر می باشد.

سعید معروف متولد 28 مهر 1364 در ارومیه ، بازیکن والیبال است.

سعید معروف و ماجرای ازدواجش

با وجود انتشار انبوهی از عکس های دونفره سعید معروف با هواداران او در جواب سوال ازدواج کرده ای می گوید: خوشبختانه ازدواج نکرده ام ، به نظرم ازدواج یک اتفاق بی برنامه است که باید خود به خود پیش آید

سعید معروف

دانشجوی انصرافی رشته تربیت بدنی می باشد که از 13 سالگی وارد رشته والیبال شد و حالا بعنوان پاسور در تیم ملی می درخشد و لژیونر می باشد.

او با 189 سانتی متر قد و 81 کیلوگرم وزن بعنوان بهترین پاسور جهان 331 سانتی متر برای زدن اسپک می پرد و برای دفاع کردن هم 331 سانتی متر قدرت پرش دارد.

خانواده سعید معروف

میرسعید معروف لَکرانی در خیابان عطایی ارومیه بزرگ شد ، پدرش ارزیاب بازنشسته بانک مسکن و مادرش خانه است و تنها یک خواهر متاهل و یک خواهرزاده دارد.

فیزیک هسته ای

مادرم همیشه حامی من بوده و اجازه می داد همانطور که دلم می خواهد تصمیم بگیرم اما پدرم خیلی دلش می خواست من درس بخوان.

چون در ریاضی همیشه جزو شاگرد اول های مدرسه بودم پدرم دوست داشت من دکترای رشته فیزیک هسته ای بگیرم ! اما نشد.

ماجرای علاقه به والیبال

قبل از من دایی هام والیبالیست بودند که این قضیه روی من خیلی تاثیر گذاشته بود ، البته شهر ما هم جوری است که همه به والیبال علاقه دارند.

بصورت جدی سال 1377 از 13 سالگی والیبال رو شروع کردم ، البته از قبل هم بازی می کردم ولی از این سن جدی تر شد.

چرا پاسور شدم

دایی هام جهانگیر ، نوبخت ، خوشبخت و وحید سید عباسی والیبالیست پست پاسور بودند که الان البته مربی اند.

اوایل که بازی می کردم قدم کوتاه بود برای همین به اجبار در پست پاسور می ایستادم تا اینکه کم کم پاسور شدم ، کلا والیبال و پاسوری جزئی از خانواده ماست.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.