کد خبر : 9777 / /
/

آرتین زهرابی؛ برنامه فوتبال برتر شب گذشته با حضور مدیران سابق باشگاه استقلال وارد مرحله ای تازه شد.

 

اگر پیش از این در برنامه ۹۰، دو نفر در مصاحبه تلفنی با هم دچار اختلاف نظر می‌شدند دود این اتفاق مستقیم به چشم فردوسی‌پور می‌رفت!

آرتین زهرابی؛ برنامه فوتبال برتر شب گذشته با حضور مدیران سابق باشگاه استقلال وارد مرحله ای تازه شد. ریتم کند و آهسته فوتبال برتر ناگهان با داد و فریادهای شبانه معاون سابق استقلال به هم ریخت و عضو مستعفی هیئت مدیره نیز تلاش می‌کرد با خونسرد جلوه دادن خود و شوت کردن توپ به زمین مخاطبان و قضاوت آنها، بحث را تمام کند.

محمدحسین میثاقی هم طبق معمول برنامه را بد اجرا نکرد و به هر دو طرف زمان کافی را برای ابراز نظر و عقیده داد؛ همان کاری که در سال‌های گذشته عادل فردوسی پور انجام می‌داد و با ایجاد فضای دو قطبی، اجازه می‌داد موارد پنهان فوتبال ایران در برنامه پخش زنده آشکار شود.

پیش از این اما هر بار که فردوسی پور چنین برنامه‌هایی را روی آنتن می‌برد متهم به غوغاسالاری و جنجال سازی می‌شد. عده ای زیرآب او را نزد خیلی‌ها می‌زدند؛ بعضی‌ها در مصاحبه‌هایشان آرزوی تباهی عادل را می‌کردند و می‌خواستند پرچم فردوسی پور را از شبکه ۳ پایین بکشند؛ حتی کار به مجلس و ارگان‌های قانونی دیگر می‌کشید و خلاصه و خاصه این که فردوسی پور و برنامه ۹۰ به محاق رفتند تا دوستان با آرامش بیشتر کارشان را دنبال کنند!

با این برنامه ای که میثاقی روی آنتن برد و دو چهره نه چندان مطرح فوتبال کشور را مقابل هم قرار داد اما آب از آب تکان نخورد. مخاطبان هم گیج و مبهوت نشدند، آسمان نیز به زمین نیامد و گناه این اتفاق به نام هیچ احدالناسی نوشته نشد؛ در عوض بینندگانی که پای تلویزیون نشسته بودند، مدیرانی را دیدند که به هر دلیل به هم می‌تاختند و داد سخن سر می‌دادند.

برای شبکه ۳ هم خوشبختانه هیچ اتفاقی رخ نداد؛ برنامه ای روی آنتن رفت که بخشی از اعوجاج فوتبال ایران را به نمایش گذاشت و قضاوت هم بر عهده آنهایی بود که این به ظاهر مناظره پرحاشیه را دیدند...

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.