کد خبر : 9778 / /
/

اسطوره باشگاه پرسپولیس علی کریمی با انتشار استوری از جشن تولد تنها دخترش هیما تولد دختر زیبایش را تبریک گفته است. وی دو پسر نیز دارد و خانواده وی در خارج از کشور زندگی می کنند.

 

اسطوره باشگاه پرسپولیس علی کریمی با انتشار استوری از جشن تولد تنها دخترش هیما تولد دختر زیبایش را تبریک گفته است. وی دو پسر نیز دارد و خانواده وی در خارج از کشور زندگی می کنند.

علی کریمی

اسطوره تیم های پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار تصویری زادروز یگانه دخترش را تبریک گفته است. گفتنی است علی کریمی دو پسر به نام های هاوش و هیرسا دارد و یک دختر به نام هیما که معنی اسمش بانوی عاشق می باشد. در ادامه تولد دختر علی کریمی را در پرشین وی مشاهده کنید.

دختر علی کریمی

علی کریمی در سال ۱۳۷۸ ازدواج کرده و عکسی از همسر وی منتشر نشده است اما ظاهرا همسر وی اسمش سحر داوری می باشد و اصالتا ترک زبان است. حاصل ابن ازدواج دو فرزند پسر به نام های هاوش و هیرسا و یک فرزند دختر به نام هیما می باشد. جادوگر با انتشار استوری در صحفه شخصی اش تولد دخترش را تبریک گفته است.

تولد هیما دختر علی کریمی

گفتنی است کریمی در ۲۳ سالگی به الاهلی رفت، وقتی در تیم ملی به جایگاه ثابتیرسیده بود و همه منتظر بودند مثل همبازیانش راهی بوندس‌لیگا یا یک لیگ معتبر اروپایی شود.در آن زمان گفته می‌شد که کریمی با پتانسیل فنی بالایش باید به یک تیم مطرح برودو این نگرانی وجود داشت که بازی در امارات روی کیفیت فوتبالش تأثیر بگذارد، ولی او درالاهلی آنقدر خوب بود که از آنجا مستقیماً به بایرن مونیخ پیوست.

عکس اینستاگرامی و دنیایی از حاشیه و شایعه

انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام  علی کریمی که انگار از داخل یک هواپیما و برفراز ابرها گرفته شده بود این شایعه به وجود آمده بود که کریمی ایران را به مقصد کشور جدید ترک می کند اما کریمی فعلا در ایران است و به صورت مرتب مشغول انجام بازی تنیس و بدنسازی در یک مجموعه بزرگ در فشافویه است.

کریمی هنوز مورد توجه اهالی فوتبال است و در طول هفته گذشته از سوی فرهاد حمیداویمالک شهرخودرو برای پذیرش هدایت شهرخودرو به مشهد دعوت شده که این پیشنهاد را رد کرد.

پسران و دختر علی کریمی

کریمی که سه فرزند دارد و مدت ها است که از دو پسر او خبری در رسانه ها منتشر نشده این گمانه زنی درباره اش مطرح می می شد که قصد دارد دو پسر خود را برای تحصیل به کانادا بفرستد اما این خبر هرگز به صورت رسمی تایید نشد.

بنابراین علی کریمی در حوالی فوتبال ایران و در انتظار یک پیشنهاد مربیگری است که بعداز سپیدرود توانایی اش را بیشتر به نمایش بگذارد. اگر چه برای او مطالعه و کار جدی در فوتبالو تعقیب کردن مسایل فوتبال ایران برای موفقیت در شغل بعدی از اهمیت ویژه برخوردار است.

کریمی که محبوب ترین چهره فوتبال ایران و پرفالوورترین چهره ورزش ایران در اینستاگرام به شمار می رود در این ایام با انتشار پست های تند نسبت به اتفاقات روز در ورزش و جامعه ایران واکنش نشان می دهد.

البته این به آن معنا نیست که کریمی می خواهد ایران را ترک کند. در مورد او شنیده می شود که فعالیت هایی خارج از حوزه فوتبال مدنظر علی کریمی است و ممکن است او به زودی در حوزه ای کاملا متفاوت کاری را دست بگیرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.