کد خبر : 9804 / /
/

احسان پهلوان که در فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا تجربه ویژه ای را برای اولین بار با پیراهن پرسپولیس داشت جزو یکی از با ثبات ترین نیروهای این تیم محسوب می شد

 

مهره علاقه یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس در تلاش است برای دیدار مهم سرخ‌ها در ریاض بازگشت دوباره‌ای به ترکیب پرسپولیس داشته باشد.

احسان پهلوان که در فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا تجربه ویژه ای را برای اولین بار با پیراهن پرسپولیس داشت جزو یکی از با ثبات ترین نیروهای این تیم محسوب می شد که توانست شرایط خوبی را در ترکیب اصلی سرخ ها از خود به نمایش بگذارد. پهلوان در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا حضور پررنگ و مستمری را در مرحله گروهی داشت در بازی برابر استقلال جای خود را به امید عالیشاه داد تا نیمکت نشینی اش در آن دیدار اتفاق جالبی پس از ماه ها حضور ثابت در ترکیب اصلی برای او محسوب شود.

بازیکن مورد علاقه گل محمدی که قبل از حضور در پرسپولیس در ذوب آهن هم شاگرد یحیی بود، حالا باید تلاش مضاعفی را به کار بگیرد تا بازگشت دوباره ای را به ترکیب اصلی پرسپولیس داشته باشد. ترافیک نفری در خط میانی از یک سو و عملکرد خوب مردان میانه میدان سرخ ها از سوی دیگر کار و انتخاب هافبک های حاضر در ترکیب اصلی را برای سرمربی پرسپولیس سخت کرده و در این شرایط پسر گل محمدی باید برای باز پس گیری جایگاه خود در ترکیب اصلی پرسپولیس برای بازی برابر الهلال تلاش ویژه ای را داشته باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.