کد خبر : 11111 / /
/

فیلم گشواره مداح در فضای مجازی جنجالی شد. گوشواره مداح هنگام روضه خوانی توجه همه را به خود جلب کرد. سوال مردم درباره گوشواره مداح این بود که چرا یک مداح باید گوشواره داشته باشد

حسین طاهری مداح جوان اهل یزد است که در یک نوحه خوانی گوشواره‌ای بر گوش کرده بود.

  فیلم گشواره مداح در فضای مجازی جنجالی شد. گوشواره مداح هنگام روضه خوانی توجه همه را به خود جلب کرد. سوال مردم درباره گوشواره مداح این بود که چرا یک مداح باید گوشواره داشته باشد. گوشواره مداح مطعلق به حسین طاهری است. جنجال های گوشواره مداح باعث عذر خواهی مداح جوان شد.

پس پخش فیلم این مراسم، بسیاری از مردم و مذهبی‌ها نسبت به این اقدام ناپسند اعتراض کردند.حال پس از این ماجرا این مداح جوان از کرده خود گویی پشیمان شده است.او دلیل این کار را هم یبان کرد. حسین طاهری  گفت به خاطر این که ارادت بسیاری به غلام حلقه به گوش امام داشتم ، گشواره انداختم.

این مداح جوان در توییتر هم اقدام به عذرخواهی کرد.

حسین طاهری مداح جوان اهل بیت (ع) در توئیت خود نوشت: به خیالمان با خلق یک سری نوآوری و سبک‌های جوان پسندانه آن‌هم در چهارچوب و با حفظ حرمت عده بیشتری را جذب هیئت می‌کنیم.

اما غافل از اینکه دشمن با تزریق عناصر منحرف تخریب افراد مؤثر ورود رسانه‌غربی، نوآوری را به انحراف، شور را به اگزوزی‌خوانی، تنظیم‌نوحه را به موسیقی و مداح را به خواننده تبدیل کرد!

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.