کد خبر : 11432 / /
/

 

دو سال پس از ظهور ویروس کرونا، پاییز 1400 ظاهراً فصل شروع سفرهاست؛ نه فقط در ایران بلکه در تمام جهان. پس از اینکه افراد بسیاری دوز دوم و حتی سوم واکسن خود را زدند و منع ترددهای بین شهری از میان برداشته شدند هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی با خیل عظیمی از مسافران برای تمامی شهرهای ایران مواجه شدند. به طوری که مسافران باید از چندین هفته قبل از سفر رزرو هتل خود را انجام دهند؛ در غیر این صورت با نبود اماکن اقامتی مواجه خواهند شد.

پرواضح است که این خیل عظیم که سال‌ها در انتظار سفر به جزیره کیش بودند، لحظه‌ای معطل نکرده و از همان اواسط تابستان برای رزرو هتل در کیش اقدام کردند! علاقه‌مندان به سفر چنان منتظر این فرصت بودند که گویا اکثر هتل‌های کیش تا انتهای پاییز و حتی اوایل زمستان هم ظرفیت خالی ندارند. از هتل داریوش و هتل ترنج کیش گرفته تا هتل‌های یک و دو ستاره؛ تمامشان میزبان مسافران جزیره هستند!

در صورتی که شما هم از مشتاقان سفر به جزیره زیبای کیش هستید و نمی‌دانید چطور باید هتل خود را رزرو نمایید می‌توانید با نماینده رسمی وزارت گردشگری، آژانس سفرانه، در ارتباط باشید و از طریق سایت زیر یا شماره تماس 02126150051 الی 53 از هتل‌هایی که برای تاریخ موردنظر شما ظرفیت خالی دارند مطلع شوید.

https://www.safaraneh.com/f

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.