کد خبر : 11592 / /
/

متاسفانه این اتفاق برای افراد کمدر این مطلب درباره افرادی که ناپدید شدند بخوانید. متاسفانه این اتفاق برای افراد کمی هم رخ نداده است.ی هم رخ نداده است.

تا به حال به این فکر کرده‌اید که روزی از خواب بیدار شوید و یکی از افرادی که می‌شناختید بدون هیچ اثر و یا نامه‌ای گم شده باشد و هیچ خبر یا اثری از او پیدا نشود؟

 در این مطلب درباره افرادی که ناپدید شدند بخوانید. متاسفانه این اتفاق برای افراد کمی هم رخ نداده است.

جیم سالیوان (jim sullivan)

جیم سالیوان یک نوازنده ۳۵ ساله بود که در هنگام یک تور کاری در جاده‌ای به مقصد خود ناپدید شد. گفته شده است که او در مسیر  خود به مقصد یک هتل بود. بعد‌ها ماشین او پیدا شد؛ که لباس‌ها، گیتار و پول او در ماشین بود، اما هیچ اثری از خود او نبود

از آنجا که او در ۱۹۶۹ یک آلبوم با نام بشقاب پرنده منتشر کرده بود فرضیه‌هایی بر این است که او قصد داشت با آدم فضایی‌ها ارتباط برقرار کند و توسط آن‌ها ربوده شده است. افرادی دیگر این فرضیه را رد می‌کنند و می‌گویند او برای شهرت از قصد این داستان را چیده و هویت خود را تغییر داده است.

لستر یوبانکس سال ۱۹۶۵ به جرم قتل یک دختر جوان به اعدام محکوم شده بود اما بعد‌ها این حکم به حبس ابد تغییر کرد. او بار‌ها سعی کرده بود از زندان فرار کند. او در آخرین اقدام خود موفق به فرار شد. چگونه؟ برای همیشه ناپدید شدن.

ماجرا از این قرار بود که به وی مرخصی داده شده بود تا به خرید کریسمس برود؛ و در حین این خرید چند پلیس با دقت او را تحت نظر داشتند. تا این که وی به طور ناگهانی ناپدید می‌شود.

طبیعی است که او احتمالا فرار کرده باشد. اما از سال ۱۹۶۷ تا کنون هیچ اثری از او دیده نشده است. با وجود اعلامیه‌ها و جوایز مختلف پلیس، هیچ گاه کسی او را مشاهده نکرد.

کلاود و مارتا سو شلتون (claude and martha sue shelton)

در ۱۹۷۱ مارتا و کلاود فرزندان خود را در خانه می‌خوابانند. سوار ماشین می‌شوند؛ و دیگر باز نمی‌گردند. هیچ کس نمی‌داند آن‌ها کجا و چرا رفتند. همه ادعا دارند که آن‌ها عاشق فرزندان خود بودند و آن‌ها را تنها نمی‌گذارند. یکی از دختران آن دو ادعا دارد هنگام شب به خیر، پدر او در گوش مادر وی گفته که “می‌خواهی اینجا بمانی یا با من می‌آیی؟ “

خودرو‌ی آن‌ها نیز مانند خود آن‌ها هرگز پیدا نشد. چند سال بد جسدی شبیه مارتا پیدا شد، اما تست دی ان ای صورت گرفته روی آن نشان می‌داد که او اصلا مارتا نیست.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.