کد خبر : 12751 / /
/

دومین رویداد از مجموعه «توکن ‌تاک»، 13 دی ماه در سالن سلام «مرکزنوآوری باز پرابلم» برگزار می‌شود.

آکادمی شرکت ققنوس با همکاری «اوپکس» و «مرکزنوآوری باز پرابلم» مجموعه رویدادهایی را با عنوان «توکن تاک» وبا هدف مرور و بررسی تحولات حوزه فناوری بلاکچین برنامه‌ریزی کرده است.

دومین رویداد این مجموعه با حمایت پایگاه‌های خبری «راه پرداخت»،«زوم ارز» و با مجری‌گری سهیل نیک‌زاد، مدیرعامل شرکت اوپکس، ساعت 16 تا 18 دوشنبه 13دی ماه، همزمان به صورت زنده از صفحه اینستاگرام شرکت ققنوس و توکن تاک پخش خواهد شد.

در این رویداد مرور تازه‌ترین اخبار و تحلیل بازار رمزارزها در دوهفته گذشته، با حضور رامتین رنگرزیان کارشناس توسعه کسب‌و‌کار و حسین غضنفری مشاور و مدرس بازا‌رهای مالی و سرمایه‌گذاری ارائه خواهد شد. سجاد ذوقی، مولف کتاب «تجاری‌سازی بلاک‌چین» نیز در بخشی دیگر از دومین رویداد «توکن ‌تاک» به معرفی و مرور کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا در حوزه بلاکچین خواهد پرداخت. محمدجواد صمدی‌راد مدیرعامل شرکت ققنوس به همراه سیاوش تفضلی  مدیرعامل شرکت نیلین، سهیل قاسمی فعال حوزه NFT و سهیل نیکزاد در بخشی ویژه از این رویداد که به موضوع NFT  اختصاص یافته حضور خواهند داشت. آخرین بخش این رویداد با عنوان «بلاک‌تاک» نیز به گفت‌وگوی ویژه با محمد جواد صمدی‌راد مدیرعامل شرکت ققنوس اختصاص خواهد داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام  از طریق ایوند توکن تاک به نشانی https://evnd.co/Qd9c4  در این رویداد شرکت داشته باشند.

شایان ذکر است؛ سالن سلام «مرکزنوآوری باز پرابلم» دردارآباد، بلوار ارتش غرب، بعد از تقاطع اوشان، خیابان شهید ابوالفضل سمیع، کنارگذر ارتش، درب ورودی باغ بهشت، ساختمان سلام واقع شده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.