کد خبر : 13126 / /
/

امروزه برای جلوگیری از درگیر شدن به مشکلات حقوقی باید در خصوص تمام امور روزمره کاری و حتی برخی از روابط شخصی با وکلای دادگستری مشاوره داشته باشیم ولی آیا همه به وکیل خوب دسترسی دارند؟

متاسفانه خیلی از اشخاص با اینکه قبل از درگیر شدن با مشکلات حقوقی قصد دارند با وکیل مشورت کنند ولی یا وکیل خوبی را نمیشناسند یا نمیدانند چگونه میتوانند با هزینه مناسب مشاوره حقوقی بگیرند.

به گزارش خبرروز گروهی از وکلای دادگستری سامانه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین را طراحی نموده اند تا تمام مردم بتوانند به راحتی به خدمات حقوقی دسترسی داشته باشند.

خبرروز با مصاحبه اختصاصی با مدیر این سامانه گزارش کاملی در این خصوص ارائه میدهد.

سامانه حقوقی وکیل تیک یک استارت آپ حقوقی است که به همت و ایده پردازی گروهی از وکلای پایه یک دادگستری راه اندازی شده است تا شما به راحتی در هر جای ایران و در هر زمان از شبانه روز بتوانید به وکلای برتر ایران دسترسی داشته باشید و با پرداخت هزینه مناسب خدمات حقوقی دریافت کنید.

اگر وکیل تیک را در یکی از مرورگرها جستجو کنید وبسایت وکیل تیک در دسترس شما خواهد بود و به راحتی میتوانید درخواست مشاوره حقوقی خود را ثبت نمایید.

بنابر گزارش خبر روز وکیل تیک به عنوان معتبرترین سامانه مشاوره حقوقی تلفنی آنلاین به دو صورت امکان مشاوره حقوقی از وکلای دادگستری را فراهم کرده است.

نوع اول انتخاب وکیل توسط شما

در وکیل تیک برای هر وکیل دادگستری صفحه اختصاصی طراحی شده است تا شما به شناخت مناسبی از وکیل دست پیدا کنید و با مطالعه اطلاعات حرفه ای وکیل و حوزه های تخصصی وکیل از وی درخواست مشاوره ثبت کنید.

در صفحه اختصاصی وکیل میتوانید تمام جزئیات و رزمه حرفه ای وکیل را مشاهده کنید و سوابق کاری ایشان را بررسی کنید.

این امر باعث شده ببینید که آیا وکیل در مشاوره حقوقی به مراجعین سابق آیا پاسخگوی تمام سئوالات درخواست کننده بوده و آیا مشاوره حقوقی کاملی ارائه داده است.

با این اطلاعات و بررسی کامل صفحه اختصاصی هر وکیل و بررسی حوزه های تخصصی ایشان شما این حق انتخاب را دارید خودتان بهترین وکیل مرتبط با موضوع مشاوره حقوقی خود را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است در صورت عدم رضایت از مشاوره ، درخواست شما به وکیل متخصص پایه یک دادگستری دیگری ارجاع می شود.

این یک مزیت برای وکیل تیک محسوب می شود که مراجعه کننده باید رضایت کامل از مشاوره حقوقی داشته باشد و اگر به پشتیبانی عدم رضایت خود را اعلام کند با هماهنگی با مراجعه کننده وکیل دیگری به ایشان معرفی و مشاوره حقوقی به وکیل متخصص دیگری ارجاع می شود و در صورت عدم رضایت کل مبلغ حق مشاوره به ایشان مسترد می شود.

انتخاب وکیل متخصص توسط وکیل تیک

اگر شما فرصت مناسب برای بررسی صفحات اختصاصی وکلا را ندارید یا مایل نیستید وقت خود را صرف انتخاب وکیل خاصی نمایید این امر را به وکیل تیک بسپارید.

با توجه به موضوع تخصصی مشاوره شما که در زمان ثبت درخواست تعیین میکنید بهترین وکیل توسط سامانه مشاوره حقوقی وکیل تیک انتخاب می شود.

مشاوره حقوقی درخواستی شما به وکلای متخصص همان حوزه که دارای بیشترین رضایت کاربران بوده ارجاع می شود و شما میتوانید به راحتی مشاوره حقوقی خود را دریافت کنید.

لازم به ذکر است اگر شما از مشاوره حقوقی رضایت نداشته باشید موضوع توسط هیات علمی وکیل تیک بررسی می شود و در صورت لزوم وکیل مناسب و متخصص دیگری عهده دار مشاوره حقوقی با شما خواهد بود و مشاوره لازم را به شما ارائه خواهد داد.

وکیل با شما تماس میگیرد!

شاید باور این موضوع کمی سخت باشید ولی با وکیل تیک پس از ثبت درخواست وکیل با شما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرد.

در گذشته ای نه چندان دور دسترسی به وکیل برای تمام مردم یک امر بعید بود و شما برای دریافت یک مشاوره حقوقی باید حتما به دفتر وکیل مراجعه میکردید مطمئن نخواهید بود آیا وکیل زمان مناسبی برای مشاوره حقوقی با شما داشته باشد

یا اینکه وکیلی توسط دوست یا آشنای شما معرفی میشید و با وی تماس میگیرفتید حالا اینکه وکیل آیا زمان کافی و علاقه و حتی تخصص در خصوص موضوع مشاوره شما داشته باشد نیز خود جای کلی تامل دارد.

با وکیل تیک شما در قابل دریافت مشاوره هزینه مناسب و مقرون به صرفه ای پرداخت میکنید و مشاوره شما به وکیل ارجاع و وکیل وقت خود را اختصاص به مشاوره حقوقی داده و همزمان میداند که در صورت عدم رضایت شما و عدم دریافت ارائه مشاوره کامل به شما با نظارت وکیل تیک هزینه ای بابت مشاوره به وی پرداخت نگردیده و امر شما به وکیل دیگری ارجاع خواهد شد به همین علت شما حتما در وکیل تیک مشاوره حقوقی با کیفیتی دریافت خواهید .

نکته جالب توجه اینکه وکیل با شما تماس میگیرید! پس از ثبت درخواست خود باید دقایقی منتظر بمانید مشاوره حقوقی شما به وکیل متخصص ارجاع و تمام هماهنگی های لازم توسط پشتیبانی وکیل تیک انجام و نهایتاً از سامانه با شما تماس گرفته می شود و میتوانید تمام سئوالات حقوقی خود را بپرسید و مشاوره حقوقی کامل را بدون پرداخت هزینه تماس را از وکیل پایه یک دادگستری دریافت کنید.

بنابراین تنها هزینه ای که شما برای مشاوره پرداخت میکنید همان هزینه مشاوره حقوقی است و هزینه تماس نه به وکیل و نه به پرداخت کننده تحمیل نمیشود و با سرشماره وکیل تیک با تماس همزمان با وکیل و موکل تمام هزینه های جانبی با وکیل تیک است.

2

مشاوره حقوقی با هزینه مقرون به صرفه

خبرروز در مصاحبه با وکیل تیک این خبر خوب را برای شما به همراه دارد که با سامانه مشاوره حقوقی تلفنی وکیل تیک با هزینه مناسب از وکلای برتر ایران مشاوره حقوقی دریافت کنید.

هدف وکیل تیک دسترسی آسان عموم مردم به وکلای برتر با هزینه مناسب مشاورحقوقی است.

وکیل تیک به عنوان معتبرترین سامانه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین با توجه به کثرت مراجعات عموم مردم هزینه مشاوره حقوقی را با مناسب ترین قمیت برای شما فراهم کرده است.

هزینه مشاوره حقوقی در این سامانه با توجه به هدف دسترسی آسان با قیمت مناسب به وکیل بسیار مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است تا با آسودگی خاطر و با هر توان مالی بتوانید از خدمات حقوقی وکیل استفاده نمایید.

امکان نصب نرم افزار وکیل تیک در گوشی همراه خود

خبرروز این مژده را به شما میدهد که اگر گوشی هوشمند دارید با مراجعه به اپ استورهای معتبر ایرانی همچون بازار و مایکت با جستجو وکیل تیک نرم افزار را روی گوشی خود نصب کنید و به تمام خدمات حقوقی وکیل تیک از جمله مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین دسترسی داشته باشید.

اگر شما از گوشی آیفون استفاده میکنید نیز میتوانید با مراجعه به وبسایت وکیل تیک به نشانی www.vakiltik.com  نسخه وب اپ ios  وکیل تیک را روی گوشی خود نصب کنید و به راحتی به تمام خدمات حقوقی وکیل تیک دسترسی داشته باشید.

با نصب این نرم افزار یا از طریق سایت وکیل تیک در تمام ساعات شبانه روز و از هر کجای ایران به وکلای برتر دسترسی خواهید داشت و میتوانید مشاوره حقوقی تلفنی و متنی از بهترین وکلای دادگستری عضو کانون وکلا یا مرکز وکلای قوه قضائیه با آسودگی خاطر دریافت نمایید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.