کد خبر : 17609 / /
/

ثبت برند در تبریز

شهر تبریز سالهاست بعنوان تولیدکننده برتر کشور دارای صنایع بزرگ و برند های معروف مثل شیرین عسل و صنایع طراوت و...است که به جهت امور ثبتی نیازمند دانش و تخصص جهت ثبت انواع برند در طبقات مختلف است.

شهر تبریز با ثبت انواع برندهای تجاری توانسته رتبه بالایی در خصوص ثبت برند و سهم بازار گسترده از صاحبان برند تجاری را در کشور داشته باشد ثبت برند در تبریز نیازمند دانش تخصصی ثبت و حقوقی و نیز تجربه و سابقه ثبت انواع برند است و نهایت کلام ثبت برند تجاری در ایران از امور تخصصی ثبت محسوب می‌شود و متخصصان ثبتی دارد.

بزرگترین مجموعه ثبت برند در تبریز، ثبت تندیس میباشد که با صنایع بزرگ در زمینه های مختلف غذایی، دارویی، صنعتی، شوینده، شکلات و... همکاری داشته و خدمات ثبت برند در تبریز را انجام می‌دهد.

نمونه هایی از لوگوهای ثبت شده در تبریز توسط ثبت تندیس :

ثبت برند صنایع غذایی در تبریز، ثبت برند طراوت ،تدارک ،گل اوغلی

ثبت لوگوی صنایع شیرینی در تبریز، ثبت لوگوی آندیا، لوگوی ژیلداس

ثبت علامت برندهای نوشیدنی BLACK POWER و ISO FULL و سهند سو و SMS

ثبت علامت تجاری تولید خودرو در تبریز، ثبت برند خودروسازی آکیا  AKia

ثبت برند پوشاک سیلکا

ثبت برند صنایع تولیدی آرال تک و حاکم پارت

صنایع لوله MAPNA و آذر لوله

ثبت تندیس فعالیت ثبت برند در تبریز را در کمترین زمان و کمترین هزینه انجام می‌دهد.

مراحل ثبت برند در تبریز

ثبت برند در تبریز در ۵ مرحله توسط ثبت تندیس انجام می‌پذیرد:

  1. تشکیل پرونده‌ی ثبت برند
  2. استعلام برند تجاری و بررسی برند در ثبت تندیس
  3. بررسی سازمان ثبت
  4. انتشار آگهی در روزنامه رسمی
  5. تحویل گواهی نامه ثبت علامت تجاری

 

سامانه ثبت برند در تبریز

اقدام به درخواست ثبت برند تجاری بدون رعایت ضوابط و قوانین ثبت موجب رد درخواست کارشناسان اداره ثبت می شود و روند درخواست ثبت طولانی شده و هزینه های ثبت نیز زیاد میگردد که درخواست کننده از ثبت برند منصرف می‌شود.

ثبت تندیس جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه، سامانه استعلام برند در تبریز را راه اندازی کرده است و با ثبت نام در سامانه، متخصصین ثبت در اسرع وقت با شما هماهنگ شده و جهت ثبت برند در تبریز اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

برای اینکه برند درخواستی بصورت تخصصی و بدون ایراد و سریع در تبریز ثبت شود حتما از سامانه ثبت برند درخواست نمایید و از مشاور ثبت تندیس بهرمند شوید.

کارشناس ثبت تندیس با تشکیل پرونده و بررسی دقیق مدارک و مستندات برند تجاری،  شما را راهنمایی می‌کند تا روند ثبت برند شما سریع و با کمترین مبلغ انجام گردد.

8

 

مزایای ثبت برند در تبریز

ثبت برند در تبریز از اهمیت خاصی برخوردار است چراکه محصولات و برندتجاری دارای مخارج و هزینه هایی کلان است و همچنین صنایع مختلف مخصوص شهر تبریز است که باید با اقدام به ثبت برند این صنایع از حقوق معنوی در سراسر ایران و حتی جهان حفاظت کرد که تا از سوء استفاده و کپی برداری از لوگو و علامت تجاری جلوگیری شود از دیگر مزایای ثبت برند ارائه نمایندگی به شهر های مختلف میباشد.

 

شرایط ثبت برند در تبریز

ثبت برند تجاری دارای شرایط و ضوابط خاصی میباشد چون تبریز دارای صنایع بزرگ و مختلف میباشد که برای ثبت آسان و سریع برند تجاری در تبریز باید دانش تخصصی ثبتی و حقوقی و همچنین مهارت و تجربه در ثبت برند نیاز است.

شرایط مهم ثبت علامت تجاری در تبریز از جهت تشابه در علامت (لوگو) و یا در عنوان و همچنین بررسی طبقات مختلف و موارد تخصصی ثبتی و اداری بررسی میشود که می‌توانید از ثبت تندیس استعلام بگیرید.

ثبت تندیس ثبت انواع برند تجاری در تبریز را بر عهده گرفته و آماده پذیرش همکاری با صنایع و شرکت های تجاری میباشد.

9

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.