کد خبر : 18124 / /
/

 

 

برای یادگیری یک زبان خارجی انتخاب یک آموزشگاه مناسب و خوب همواره از مهم ترین مواردی است که باید زبان آموزان به آن توجه نمایند. یک آموزشگاه خوب با ویژگی هایی که دارد می تواند شما را به یادگیری زبان خارجی مدنظرتان علاقه مند کند و همچنین یک آموزشگاه نامناسب که از استانداردهای کافی برخوردار نمی باشد می تواند شما را از یادگیری دور و متنفر گرداند.

بسیاری از افراد نمی توانند به صورت خودآموز زبان را فرابگیرند در نتیجه باید تحت نظر یک استاد و موسسه به یادگیری و آموزش زبان دلخواه خود بپردازند از این رو شما باید بتوانید برای یادگیری، بهترین آموزشگاه زبان را انتخاب کنید و با شرکت در کلاس های آن به یادگیری زبان دلخواه تان بپردازید.

در این مطلب به این موضوع پرداخته شده که باید به چه نکاتی توجه کنیم تا بتوانیم برای شرکت در یک کلاس زبان، آموزشگاه مناسبی را برای یادگیری زبان انتخاب نماییم.

موقعیت آموزشگاه زبان

مکان و موقعیت آموزشگاه زبان یکی از مواردی است که بسیار در انتخاب آموزشگاه برای شرکت در کلاس حضوری باید مورد توجه قرار گیرد.

هزینه و زمان رفت و آمد به آموزشگاه از جمله مسائل مهم برای انتخاب یک آموزشگاه می باشد. اینکه شما چقدر زمان صرف می کنید تا به محل آموزشگاه برسید و هزینه ای که باید پرداخت کنید در طولانی مدت بسیار مهم می باشد.

موقعیت آموزشگاه در شهرهای بزرگ مخصوصا تهران بسیار اهمیت دارد چرا که مسئله رفت و آمد و ترافیک بسیار حائز اهمیت است. از این رو  اگر شما بخواهید برای یک کلاس یک ساعت و نیمه چند ساعت را در مجموع رفت و برگشت از کلاس صرف مسیر نمایید اینکار خیلی به صرفه نبوده و شما را در طولانی مدت اذیت خواهد کرد و شاید در میانه راه از یادگیری دست بکشید.

همچنین بسیاری از زمان خود را که می توانید برای انجام کارهای دیگر و نیز تمرین کردن صرف کنید در مسیر راه آموزشگاه تلف خواهد شد.

امکانات موسسه زبان

یکی از موارد مهم دیگر برای انتخاب موسسه زبان برای کلاس های حضوری امکانات موسسه می باشد. امکاناتی که در مجموع به شما در بحث آموزش و حس شما نسبت به محیط آموزشگاه، حسی را منتقل می کند که باعث علاقه شما برای حضور در کلاس برای یادگیری زبان مدنظرتان می شود.

امکانات آموزشی یک موسسه زبان برای آموزش بسیار اهمیت دارد که سطح آموزش را می تواند در سطح بالایی قرار دهد به عنوان مثال امکانات صوتی و تصویری، تخته، تهویه مطبوع و موارد دیگر که به شما حس خوبی را در کلاس منتقل می کند تا بتوانید براحتی و با آرامش خاطر به یادگیری زبان دلخواه خود بپردازید.

اساتید موسسه زبان

یکی از مهم ترین رکن های یک موسسه اساتید موسسه می باشند. افرادی که مسئولیت اصلی آموزش را به عهده داشته و باعث می شوند تا یک آموزشگاه در بحث آموزش در سطح بالایی قرار گیرد. در نتیجه هر چقدر اساتید یک موسسه در سطح بالای علمی و تجربه قرار داشته باشند آن موسسه در شرایط ایده آلی برای یادگیری قرار خواهد گرفت.

مسلط بودن اساتید به روش های مختلف و متنوع تدریس و بروز بودن آن ها در بحث آموزش و همچنین قدرت انتقال مفاهیم با بیانی ساده از جمله ویژگی هایی است که اساتید یک موسسه باید دارا باشند.

محیط آموزشگاه و کادر موسسه زبان

فضا و محیط آموزشگاه نیز از دیگر موارد مهم انتخاب یک موسسه برای یادگیری زبان است. اگر شما بتوانید در زمانی که در آموزشگاه حضور دارید حس خوبی را داشته باشید و محیط آموزشگاه برای تان فضایی دلچسب را فراهم کند و همچنین کادر موسسه با برخوردشان بتوانند به شما حس خوبی را منتقل کنند و نیز بتوانند نیازهای شما را در یادگیری و راهنمایی و مشاوره برطرف نمایند شما می توانید با یک آسودگی خاطر به یادگیری بپردازید.

منابع آموزشی مورد استفاده برای تدریس

اینکه یک موسسه زبان از منابع بروز که دارای روش تدریس کاربردی می باشند برای آموزش استفاده نماید بسیار حائز اهمیت است چرا که شما را برای یادگیری در مسیر درست قرار خواهد داد و مطالب و مهارت های زبانی را به درستی و با یک ترتیب مشخص براساس سطح شما آموزش می دهد.

برنامه های آموزشی موسسه زبان

دیگر مورد برای انتخاب یک آموزشگاه برای یادگیری زبان برنامه های آموزشی متنوع آن موسسه است که می تواند برای شما انتخاب های متعدد را براساس شرایط تان بوجود بیاورد.

اینکه یک موسسه برای افراد مختلف با برنامه های زمانی متنوع برنامه های آموزشی داشته باشد نشان از مدیریت و حرفه ای بودن تیم آموزشی آن آموزشگاه دارد و شما می توانید با اطمینان بیشتری در آن موسسه به آموزش زبان دلخواه تان بپردازید.

آموزشگاه زبان دهخدا در غرب تهران جنت آباد

آموزشگاه زبان دهخدا در غرب تهران، جنت آباد می باشد که با سابقه بیش از ۱۲ سال به تدریس زبان های خارجی پرداخته است. این موسسه به برگزاری کلاس های زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی استانبولی و دیگر زبان ها به صورت حضوری و آنلاین پرداخته است.

اساتید موسسه از جمله اساتید مجرب و با سابقه تدریس بلند مدت می باشند که همگی دارای مدرک های بین المللی زبان و تربیت مدرس هستند و از این رو آشنا به متدهای نوین آموزشی می باشند.

منابع آموزشی و کمک آموزشی مورد استفاده در این موسسه از جمله بروزترین و کاربردی ترین منابع آموزشی می باشند که برای هر زبان تهیه شده است.

این موسسه برای افراد مختلف براساس شرایط شان کلاس های زبان با برنامه های مختلف را برگزار می کند تا افراد برای شرکت در کلاس آموزشی در مضیقه قرار نگیرند.

در این موسسه کلاس های آمادگی آزمون آیلتس، تافل، PTE و سایر آزمون های بین المللی دیگر نیز برگزار می شود.

تعیین سطح و مشاوره در این موسسه به صورت رایگان برگزار می شود که شما بعد از انجام آن می توانید شروع به یادگیری زبان دلخواه تان نمایید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.